RNG prosim jodova tinktura

RNG

Ta jodova tinktura obsahuje len KJ, nie cisty jod. Odporucam skor take, co maju zmes jodu a KJ v alkohole, alebo pozri napr na amazone
www.amazon.com

tpch

ano, ten syndrom sa moze familiarne vyskytovat. Robila ti ta doktorka vobec vysetrenia zistujuce hladiny hormonov? Na to si mi neodpovedala.

marika144

este jedna otazka..nevies ci je tento syndrom dedičny? kedze rovnake problemy maju aj sestry..

a to s tou gynekologickou neviem..podla znamych a podobne patri medzi najlepšie v regione...ale pravda je, uz som si zvykla ze lekari odflaknu svoju pracu

tpch

ano, da sa, ale mozno to ta tvoja nevie...
poviem ti, ze mam s tym osobnu skusenost v blizkom okoli-zena s viac-menej pravidelnym cyklom aj ovulaciou-a az stvrty gynekolog jej pokojne oznamil, ze ma syndrom PCO, ze ma typickym sposobom usporiadane folikuly. Ti traja predtym to nevideli, alebo to nepovazovali za dolezite.

marika144

nevyznam sa v tom :)..ale dik za objasnenie...tento syndrom sa neda diagnostikovat napriklad pri vysetreni ultrazvukom?

tpch

joj, ved aj pri PCO moze byt menstruacia, dokonca aj s ovulaciou! Zavisi, ako vyrazne je syndrom vyjadreny, tie menej vyjadrene sa prejavuju nepravidelnym krvacanim a casto aj tym nestastnym akne. Uplna sterilita sprevadza len tazke formy PCO..

tpch

marika, takze to potom pokojne mozes mat aj syndrom PCO...
Vyhliadni si dobreho gynekologa a tamtu nechaj, nech si studuje letaciky od antikoncepcie...

marika144

praveze nie...aj som za nou s tym isla a aj kvôli vyrazkam či to nema suvis a povedala ze ak aj ma da sa to riesit len s HAK