nenavidim zrkadlo :(

Príspevok v téme: nenavidim zrkadlo :(
roloboda

som nestastna... pri kazdom pohlade do zrkadla musim plakat, a okamzite sa mi zhorsi nalada..
je tu niekto kto ma podobne pocity?? nejde o nejake vymysly, ale fakt som v poslednej dobe psychicky na dne a nabaluju sa na mna este aj depresie.. obcas pomyslim aj na samovrazdu...
neviem ako dalej...

roloboda

este som neskusala, myslis ze by mi to mohlo pomoct?
poliewocka a ostanym vsetkym vam dakujem za komentare...
aspon na chvilku ste mi dali nadej...:)
ale co bude rano potom ako sa zobudim este neviem :(

poliewoocka

Roloboda,skusala si nieco z lekarne?Contractubex gel alebo kalciovu mast?Skus vyzdvihnut na tebe to,co je krasne:)Nenechaj,aby ta toto polozilo...kolko ludi ma horsie vady,neodstranitelne a my ich ani nevnimame,pretoze ich prestali vnimat aj oni a beru ich ako sucast svojho ja.Nechcem,aby si si myslela,ze ta tu presviedcam,ze mas brat svoju plet ako samozrejmost.Pozri sa na seba...na vlasy,postavu.Vyzdvihni to,co je na tebe krasne a ukaz to aj ostatnym.Neboj sa ist do spolocnosti:)Ja mam jazvu na lavom lici asi 2 cm dlhu.Sice nie je farebne odlisena,ale je tam.Uz ju ABSOLUTNE NEVNIMAM,beriem ju ako MOJU sucast.Vedela si,ze Cindy Crawford mala spociatku zo svojho extra znamienka obrovske komplexy...?

shobian

dostala som krem z oriflame proti scervenaniu pleti. ja mam velmi citlivu plet,aj po cisteni pleti je hrozne cervena

shobian

skusala si krem proti scervenaniu pokozky? mozno by pomohol,ja som zacala teraz pouzivat nedavno len,takze vysledky este neviem potvrdit

roloboda

tie jazvy ma az tak netrapia...
ale hnevaju ma tie ruzove az cervene flaky na tvari.. niekedy ich nie je tak vidno , ale teraz v zime, ked pridem z vonku do miestnosti su strasne cervene...:(

roloboda

pentium nad tym som uz aj rozmyslala, nad tym laserom ale jeho ucinok je iba 2 roky, a to tam treba ist viackrat a moze sa stat ze ani to nepomoze...
a este k tomu sa pritom treba vyhybat slnku, solarku a tak... :(