nenavidim zrkadlo :(

Príspevok v téme: nenavidim zrkadlo :(
roloboda

som nestastna... pri kazdom pohlade do zrkadla musim plakat, a okamzite sa mi zhorsi nalada..
je tu niekto kto ma podobne pocity?? nejde o nejake vymysly, ale fakt som v poslednej dobe psychicky na dne a nabaluju sa na mna este aj depresie.. obcas pomyslim aj na samovrazdu...
neviem ako dalej...

pentium

tak medzicasom kym sa ti to nevylieci pouzivaj make-up...a ked ani po dlhsom case sa ti to nevyhladi skus chemicky piling,a ked ani potom tak je tu este laser!!!:-))

roloboda

poliewocka mam na tvari jazvy a nepekne cervene flaky ktore ostali po akne...:(
nikdy som so sebou nebola spokojna, ale teraz nebyt tohto problemu som stastna!!!
dost mi to vo vsetkom brani, vyhybam sa chlapom, aj celkovo spolocnosti...nikam sa mi uz nechce chodit.. najradsej by som bola stale doma a nechodila uz ani medzi ludi :(

shobian

skus sa niekedy nepozriet do zrkadla pomysli si na milu,peknu vec a tak vyjdi von. na tvari sa ti odraza to,co citis vovnutri. aj ten najskaredsi clovek ked je usmiaty a ide z neho dobra nalada vyzera o 100percent lepsie. tiez ked mam dobru naladu a citim sa dobre,aj si krajsia pripadam...

roloboda

dakujem vam velmi pekne za komentare, niekedy sa mi zda ze je to v pohode, ale niekedy pri pohlade do zrkadla dostanem priam zachvat, a je to strasne, lebo bez toho, aby som sa upravila nevyjdem z domu a ked sa niekam chystam alebo niekam idem, automaticky odchadzam z domu zo zlou naladou...
trva to uz dlhsie a uplne ma to nici..

[zruseny5]

zrkadlo nam ukaže pravdu,a už je len na nas,či to zmenime,a začneme niečo konat,alebo budeme ignorovat a radšej ho rozbieme (a 7rokov neštastia :-D )

Alternativa

Mozno to niekto bude brat ako vtip, ale ja zrkadlo nepouzivam. Napr. malujem si oci jasnacka pred zrkadlom, ale akosi nic v nom nevidim, len tu linku co taham. Neriesim moj vzhlad spolu so zrkadlom, riesim si ho v sebe - ako sa citim, aku mam naladu. Nie tvar ci postava v zrkadle je dolezita, ale Tvoj vnutorny pocit.

poliewoocka

Zrkadlo nema rado mnoho ludi,pretoze povie niekedy pravdu.Avsak mnoho z nas sa stavia k svojmu odrazu ovela kritickejsie ako je skutocne realne.Mame tendenciu vidiet len to zle-krive nohy,neforemny zadok,spustnute vlasy,necista plet,krivy nos.Plakat nad svojim obrazom nie je ta najlepsia cesta.Treba to zmenit:)Isto iste je na tebe nieco krasne,co ti ini zavidia,na co si hrda.Opis mi,co vidis v zrkadle a ja ti pomozem,co na sebe mozes zlepsit a co je na tebe krasne:)