Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hrbim sa :(

Príspevok v téme: hrbim sa :(
monemone

od malicka, uz niekolko rokov, som hrbata, mam uplne krivy chrbat, kedysi som sa hrbila len trosku ale stale je to viac a viac..
som sa rozhodla ze nieco s tym spravim, ale aj ked si na to spomeniem, vyrovnam sa na pat sekund a zase na to zabudnem...
ja viem ze s tym neradno hazardovat, ale stale na to zabudam...
co mam robit?
a este k tomu mam chrbat strasne stuhnuty, iba sa trochu otocim alebo spravim nejaky pohyb vsetky kosti mi uplne pukaju.. niekedy to robim aj naschval... myslite, ze je na tom nieco zle??
rozmyslala som aj nad masazou ale hanbim sa :(
prosim poradte mi niekto ohladne tychto veci :) dakujem

wilsonova

ludiaaa.. prosiiiim, kde zozeniem take tie traky, ktore tak stahuju a nutia ta vystierat sa?? som z BA, ale je mi jedno odkial budu.. pls, ak viete!! Dakujem

kaťaaa

ivanka_83, nejde o korzet. samozrejme, ze korzet predpisuje rehabilitacny. tu sa jedna o traky, ktore sa daju aj volnopredajne kupit a sluzi to na vyrovnavanie sa. ja sa len pytam, kde take zohnat, pretoze ako som uz spominala, u nas je len mini predajna a nemaju to tam.
chichi, prosim ta, ty mas odkial tie traky?? prosim, daj vediet!

chichi

ja mam tie traky, uz dlho, ked ich mam, som vystreta, ale ked si ich dam dole, ta uuulava, zase sa uvolnim ako ja chcem.... takze myslim si ze treba hlavne cvicit. existuju aj take gumy na natahovanie, priviazu sa napr. o radiator, predhnes sa a cvicis a ine cviky s tym. ach jaj.

dafne

monemone, prosím ťa, v prvom rade s tým zájdi za lekárom, nech oni posúdia o čo vlastne ide...mi ti tu môžeme radiť čo maš a čo nemáš skúsiť, ale radim v dobrom a z vlastnej skúsenosti....a naozaj priprav sa na to, že to chce hlavne disciplínu....mna zradili platničky...a aj teraz ked už o tom viem,a viem aká to je bolesť,viem čo mám a čo nemám robiť, aj tak to stále robím, pokiaľ sa nekontrolujem...ale snažím sa...jednoducho sa ti to musí dostať do hlavy, musíš s tým žiť každodenne...musí sa to stať tvojou súčasťou, tak ako ked si každý den čistiš zuby - automaticky....vraj sa to dá. Tak si navzájom džme palce...ale naozaj s tým zájdi najprv za lekármi, aby zhodnotili o čo ide...pretože každý organizmus je iný....veľa zdravíčka prajem....a žiadna hanba...tam kde ide o zdravie, hanba nemá miesto....

kaťaaa

bibiiiiii, plavat chodievam akurat v lete k moru, lebo z plavarni mam vzdy nejake infekcie, tak mam viacmenej zakaz do nich chodit. inak viem, ze plavanie je na chrbticu najlepsie. a na jogu, no neviem, knizku o tom mam, ale sama to nejako neviem a kurzy tu ziadne nie su a ta dochadza, no nic moc. preto tie traky mi znie ako uzasne riesenie.

kaťaaa

ludiaa. neviete, kde by som zohnala take tie traky o com tu baby pisali? - proti hrbeniu sa, co ta nutia vystierat sa. alebo ma to niekto vobec? u nas v predajni so zdrav. pomockami nemaju, ale to je len taky mini obchodik a o inom neviem. prosim, ak viete aj nejaku internetovu stranku, ja si to aj cez nu objednam. alebo aj vycestujem za nim. ak viete. prosim, vdaka, vdaka.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

hrbim sa :( - Fórum - ZDRAVIE.sk