Nemoze sa do mna dostat!-sex

Príspevok v téme: Nemoze sa do mna dostat!-sex
svetluska

caute...vasu stranku som objavila len prednedavnom a musim uznat,ze sa tu najde par ludi,kt.vedia o com hovoria a chcu pomoct.Idem teda k veci.Mam 19rokov a priatela s kt.chodime takmer rok.O sex sme sa pokusali asi tak po 3 mesiacoch.a tu nastal zlom.Vobec sa nemohol do mna dostat.som este panna a on panic..odvtedy sme to skusali vela krat no zaver bol vzdy rovnaky.Bojim sa,ze som tam dole velmi uzka,alebo mam prilis hrubu blanu a preto sa domna nemoze dostat..i ked tampon si dam(sice horko tazko a ten najmensi,ale dam:) vagina je predsa sval a mala by sa trosku roztiahnut nie?rozmer jeho penisu je uplne v norme..prosim pomozte mi,aby sme uz nemuseli drzat tento nekonecny celibat.za kazdu radu vopred diky!

trubka

Ach Babenka!!! milá, hlúpučká, naivná, zamilovaná??? som 40 rokov vydatá, obaja sme boli a sme stále zamilovaní, NO keby nebolo medzi nami dobrého sexu, už by to asi dávno skrachovalo!!!!

katarinka50

mila svetluska tvoj priatel ta nevie poriadne vzrusit lebo moj ma hned na prvykrat pekne rozpalil..mala by si si najst takeho ktoreho mas skutocne rada

babenka

iba sex dvoch nedokaze udrzat v krasnom vztahu ale laska ano.dokonca aj iba laska.
a co tie krasne platonicke vztahy,ktore,zial z roznych pricin,ostavaju iba platonickymi?? ;-)prezivam jeden taky,platonicky z oboch stran,lebo obaja vieme,ze nesmieme. a mame pekny vztah a nepotrebujeme ani podvadzat.

babenka

to je fakt,ze je dolezitejsia laska ako sex.
citaj dobre,ze aj ked mnohe nedosiahnu orgazmus,aj tak miluju milovanie so svojim milovanym pretoze ho miluju. ale ak ho nemilujes,tak sex je ..

dada

najprv pusi petinke - tak hovoria ľudia, ktorí nevedia, alebo nikdy neskúsili, čo je sex.
K Tvojmu problému-najsamprv Ti poviem, čo zažila moja priateľka pred 20 rokmi. Už bola vydatá a mala podobný problém ako Ty. Sama nevie, či to bolo v nešikovnosti, alebo vo veľkosti, no fakt je ten, že na liečení v kúpeľoch sa stretla s príjemným človekom, s ktorým po dvoch týždňoch došlo aj k sexuálnemu spojeniu a bola šokovaná, keď mi telefonovala, že presexovala celú noc, aké to bolo préjemné, aké perfektné, napriek tomu, že krvácala po strate panenstva. Takže to je iba na tebe, ako si pomôžeš

pussy petinka

Dievcata... premna za mna to robte v dvanastich, ale taketo problemy... v zivote nie je dolezity sex, ale vzajomna laska. :) ja nic...:)

anittka

Janík nechci ma nastvat s takymi radami,to uz je len riesenie podvadzat svojho frajera zato ze je neskuseny...no katastrofa!Mne sa to nahodou na nom paci a by som ho nemenila za nic na svete,radsej sa potrapim ako byt s inym!