Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vata v uchu - nedá sa vybrať

Biela.Kobra

Bez do najblizsej nemocnice na krcne, nosne, usne, robia pohotovost, tam ti to vyberu a daju na policku k ostatnym veciam, co ludom vybrali z ucha. Necakaj, kym ti cesnak spali kozu alebo bubienok a nabuduce si daj vacsi pozor.

Kýčera

Popros niekoho vo svojom okolí, nech Ti to vyberie. Ak ju máš hlboko, tak radšej neriskuj a choď k ušnému.

mimini

Ahojte...pred 3 dňami ma boleli zuby......no nato mi došlo že mám prievan tak som myslela že vata bude posledna šanca no vážne to pomohlo no keď som chcela vybrať vatu už sa to nedalo najviac sa bojim že nebudem počuť lebo na to ucho nepocujem ani na 1,% ......dúfam že ak sa vata vyberie tak budem opet počuť som
Stoho zúfalá nieto poradiť...?

zumka

mne sa to dnes tiež stalo...tak si čitam a ten vyplach zo striekačkou mi prišiel rozumny a šup už je vata vonku..dakujem.......

mos777

dnes mi uviazla vata v uchu, bola som zufala ked som citala ze musim ist doktorovi nakolko som v zahraniči.. potom ma napadlo zdravym sedliackym rozumom ze pri smrkani sa vytvara tlak v ušiach.. skusila som sa parkrat silno vysmrkat tak ze som vzduch nevypustila hned von (a teda som citila ten tlak v usiach) s poslednou nadejou som zobrala pinzetu a vatu vytiahla.. bud som mala velke stastie alebo to fakt pomohlo..

Tom8769

ked ostala vata v uchu mne, chned som siel na ORL, doktorka ma zvozila ako maleho chlapca, ze preco si umyvam usi vatou. staci posuchat prstami v uchu to staci.

Magy

cistenie ucha vatou a tymi tycinkami je kravina ako hrom. zvlast ak si clovek mysli, ze to treba dosucha vycistit az kdesi dozadu hlboko v uchu. potom sa nedivte, ze mate problemy.

IMI :)

no mal som vatu v uchu a strach ale...20-tka striekačka s teplou vodou a na 2 krát sa uvolnila a krásne vyplávala sama von...hm vďaka bohu a svokre :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vata v uchu - nedá sa vybrať - Fórum - ZDRAVIE.sk