poradte kto sa vyzná do akné?

Príspevok v téme: poradte kto sa vyzná do akné?
kilogramec

Občas sa mi vyhodí akné ale take podkožné ale čoraz menej a menej...mam jednu otázku...asi pred týždnom som skončil používanie tých čistiacich prípravkov(clean and clear,s avonu všelico,atd...)...a začal som si len každý večer čistit studenou vodou a alpou mám mastnu plet to akne sa mi asi robili stých prípravkov lebo teraz sa mi nerobí nič...len občas ale take malé...a chcem sa spýtať:Lepšie je umývať si pleť ráno ked vstanem studenou vodou len a večer pred spanim po sprche vycistim alpou a pockam dake 2 hod. a umyjem studenou a idem spat?...alebo ako by ste to navrhli?..help pe...dakujem vopred...pekný den praje:)

panika

chalani prestante blaznit- mienite skoncit niekde na koznom s totalnym ekzemom? jasne, ze to s kozmetikou netreba prehanat-ale rano + vecer ocistit tvar plet.vodou, nakremovat.Robievat si peeling a aspon 1x do tyzdna cistiacu masku

pentium

no,ja som to robil takto:
celu tvar som si umyl s mydlom as vodou,mydlo som zmyl,(ostala mi len voda-logika:-DD)a na mokru tvar som si natrel zubnu pastu(v malom mnozstve)a rozotrel,ak sa to odvazis vyskusat tak pozor na oblast oci,ked to mas nanesene,tak pockas kym ti to uschne,(vedlajsie priznaky:budu ti od toho mozno chvilu slzit oci,ale potom toprestane,asi po 10minutach)a mne navyse zubna pasta pomohla ciastocne vyriesit problem s akne

pentium

no ja som mal problem s mastnou pletou,niekto mi povedal ze si mam natierat zubnu pastu na tvar zriedenu s vodou(ale len na noc)raz tyzdenne,mne to pomohlo,odvtedy nemam mastnu plet,a alpa na mastnu plet nerobi zle,ale treba ju aplikovat len v malych mnozstvach zriedenu s vodou,ak to dodrzis tak si plet nepokazis,ale naopak vylepsis...ale najskor sa zacni zaoberat so stravou,ked sa ti robi akne,to znamena ze mas telootravene splodinami.