FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Plostica postelna

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Plostica postelna" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Nesúvisiace so zdravím
    alenamik29.12.07 23:34??.??.169.168

Zijem v Anglicku uz pat rokov a pred nedavnom sa nam v dome objavili plostice postelne. Potrebovaola by som radu, ako si s tym najlepsie poradit svojpomocne a to hned, dakujem

• 20128.07.14 12:05??.??.99.36

Prosím Vás neviete o neakej kvalitnej firme v Nitrianskom kraji ktorá odstráni plošticu posteľnú z rodinného domu ? Ďakujem

• tamara_rys12.07.14 11:14??.??.243.141

prosím vás a čo vám pomohlo na tie štípance aby zmizli ??

• guila16.12.13 10:38??.??.243.12

Súhlasím s MEKI,

je treba si to dať firme, ozaj odbornej, ktorá sa vyzná v tejto téme,ktorá Vám povie aj informácie ohľadne záruky, pretože mám skúsenosť s takými ktorý prídu vypýtajú 100€ potom 80€ a ploštice stále sú, ďalej vypýtajú 60 či 50 € ale ako spomínam bez konečného úspechu a to pokoja od týchto parazitov.

Niektorý tvrdia že sa to dá na min.2 krát zlikvidovať tak odporúčam teda firmu ktorá sa Vám zaručí !

veľa štastia

• meki14.11.13 12:50??.??.46.39

Ahojte.Chcela by som ukludnit vsetkych ktori maju problem s tymito nechutnymi parazitmi. Prednedavnom som si aj ja priniesla domov plostice v kufri. Po cca. 1-2 tyzdnoch sa mi zacali objavovat zhluky stipancov na pokozke. Vygooglila som teda ze o co ide.Samozrejme ziadnu plosticu som nevidela, ale ignorovat sa to nedalo lebo svrbelo to neskutocne...nevedela som spavat s vedomim ze nieco po mne v noci lezie.(ak sa mi aj podarilo zaspat, tak jedine od hlavy po paty naobliekana, ale s nocnymi morami o plosticiach) Avsak nikto z rodiny (sme traja) nemal ani jedinu vyrazku. Po precitani vsetkych moznych diskusnych for som sa citila hrozne. Ruky som sa hanbila kdekolvek ukazat lebo vyzerali jak po invanzii krvilacnymi komarmi :( Dala som vsak na radu skusenejsich ludi ktori pisali ze neodbornym pristupom sa tychto hnusob zbavit neda...tak som teda zavolala som desinsektora. Prvy krat si vypytal 100eur druhykrat 50....Prvy postrek bol trosku dokladnejsi...druhy viac-menej na uistenie. Kedze som konala skoro ihned ako sa mi objavili vyrazky a teda aj postrek bol vykonany kratko na to... nestihli sa az tak tie hnusoby rozmnozit. a preto sme sa ich (dufam)nadobro zbavili. Aj ked sa niektorym bude zdat 150+/- eur vela, verte ze to nie je az taka hrozna suma ako to co by ste za to zaplatili psychikou. Postrek sa opakuje po 2-3tyzdnoch, je neskodny pre ludi, avsak upratovat sa nemozu postriekane miesta pocas tej doby posobenia postreku (inak su peniaze vyhodene do vzduchu). Dolezite je nevyhadzovat postel madrace skrine NIC!!! na ulicu , ani na balkon, lebo sa takymto sposobom plostice dostanu aj do inych bytov. Dnesne postreky Vam odstrania plostice aj z madracov aj zo skrin proste od vsade. Dufam som dodala trosku nadeje tym ktori uz nevedia ako dalej. Drzte sa :)

• Alkapo16.09.13 18:49??.??.252.15

Odpudzovač VARIO komáre,kuny,krysy,myši,blchy,šváby

Ahojte treba skúsiť je to super

• cryptoprocta10.09.13 20:08??.??.224.242

Súhlasím s Kristianom, bola som na tej stranke, protect som si objednala, odporučam,ale ta krieda na mravce má tiež svoju silu.

• kabel08.09.13 21:46??.??.219.242

ovecka, bach na malariu :-D

• 0vecka08.09.13 21:43??.??.239.222

My sme sa vratili v pondelok z afriky a mam pocit ze nieco podobne sme si doniesly zo sebou. Najprv som si myslel ze to bol komar ale tri noci po sebe stipance ako od komara, ibaze komar nikde. Akurat ma trosku udivuje ze tie stipance niesu na jednom mieste ale vylozene ako tie komarie ze su roztrusene a len na rukach a na nohach teda presne tie casti tela ktore niesu pod perinou v noci. Takisto ani nevyzeraju ako tie fotky. Su ovela mensie tak 3-4mm v priemere.

Mozu to byt tie plostice alebo ide fakt o nejakeho zatulaneho komara?

• cryptoprocta31.08.13 15:30??.??.224.242

pani alebo slečna Mišenkova dakujem za absolutne skvelý typ.

• Andrea-904.07.13 04:46??.??.227.33

Ahojte. Potrebujem poradiť. Minuly rok som sa presťahovala do úplne nového bytu(panelak bol po kompletnej rekonštrukcii,dakedy to tu bolo moc zničené),ktory som si sama dokončila,bol totiž holobyt. Kúpila som uplne cistonovy nábytok,madrace,proste všetko to tu bolo nove. Nedávno sme s priateľom objavili nieco co sa podoba plostici. Nevenovali sme tomu pozornost kedže mám nový byt a čisto. Ale priatel bol rano vyhadzany a svrbelo ho to,pretoze ma na to alergiu. ja som na svojom tele nezbadala absolutne nic. No dnes som sa v noci prebudila a po zapáleni svetla som v posteli objavila niekoľko plostic,ci uz malých alebo veľkých,niektoré ked som praskla tak az krv vystriekla. Priateľ býval pred nedávnom v inom byte a v inom meste a v tom byte mali plostice. Uz tam nebýva ale je možné ze ich doniesol z tade? Alebo je možné ze rekonstrukcia paneláku nie je taka ako sme si mysleli a vychádzajú zo stien,lebo byt mám sadrokartonovy a co sa skrýva za tou stebou nikto nevie. Vie mi niekto poradiť co mám robit? Ako sa ich zbavim? Najradšej by som sa odstahovala:(

• kristian141016.04.13 14:26??.??.246.166

Kliknite si na www.babolna-bio.sk kde sa dočítate užitočné informácie ako sa brániť proti ploštic, podrobnejšia stránka: www.babolna-bio.sk

kde si nájdite obrázok ploštice (je pri posteli) a rozkliknite. Majú vynikajúci prípravok PROTECT na plošticu čo je voľne dostupné na trhu vie si to kúpiť každí netreba volať firmu, avšak oni odporúčajú profesionálny zásah najprv. Skúste im napísať poradia vám.

Je tam aj príručka o ploštici:

www.babolna-bio.sk

• dominges06.02.13 12:58??.??.121.54

lacné riešenie je krieda, dobré je aj nohy postele oblepiť priesvitnou páskou, hmyz po hladom povrchu nevylezie

• hassard17.07.12 20:00??.??.4.106

skuste k-othrine 25sc je to novinka a nam pomohla , tak drzim palce

• mataDDD04.07.12 12:57??.??.148.45

Ahojte, príspevky som čítala len zbežne a nenadávala by som ľuďom za ich neinformovanosť, ktorý tvrdia, že ploštice pochádzajú zo špiny. Som z praxe pretože pomáham aj ja osobne pri likvidovaní ploštice a poviem vám... rozdiel je len v tom, že čistotný človek to začne skôr riešiť ako človek, ktorému je to jedno. Neodporúčam robiť vôbec žiaden neodborný zásah, pretože tým ploštice nezlikvidujete. Po takomto zásahu zomrie iba vyliahnutá ploštica a aj to iba pri priamom zasiahnutí prostriedkom konkrétnej ploštice a nie vajíčka!!!! Po takýchto opatreniach, je to často krát ešte horšie, lebo nie len že sa ich nezbavíte, ale môžete ich vyhnať do okolitých bytov. Ešte by som chcela upozorniť na to keď ste odcestovaní a ste ubytovaní v nejakom hotely alebo penzióne. Veľa ľudí si ich prinesie rovno z dovolenky. Preto naša firmy ponúka preventívne opatrenia pri takomto podozrení vo väčšine prípadov absolútne ekologicky.

jjjaa: keď ste sa len teraz vrátili po 4 mesiacoch a nikto tam nespal, je veľmi nepravdepodobné, že tam budú ploštice, pretože ploštice potrebujú piť krv a nie sú tam, kde nie sú ľudia. Mohli by to byť ploštice jedine v prípade, že by ste ich už mali pred tým - ale to nepredpokladám. Okrem toho ploštica má najviac len 4mm a to je menej ako mravec. Skôr by som povedala, že by to mohli byť šváby. Ale takto na diaľku bez toho aby sme to videli, je to veľmi ťažké na určenie. Najlepšie je pokiaľ máte nejaké podozrenie, aby ste podozrivý hmyz odchytili uzavreli to nejakej nádobky a keby ste nás zavolali na monitoring (ktorý robíme jediní na Slovensku), tak by sme vedeli jednoznačne určiť čo to je a potom urobiť príslušné opatrenia.

V každom prípade: www.fullprofi.sk

• jjjaa30.04.12 19:08??.??.131.59

ahojte vratila som sa do svojho domu asi po 4 mesiacoch. a v celom dome boli po zemi akoby rozsýpané zdochnuté chrobáčiky, o trochu väčšie ako mravce, zopár sa ich ešte hýbalo. môže ísť o ploštice? na nete som našla jeden obrázok plostice (je ich viac druhov), a presne zodpovedal tým chrobákom čo som našla. poradte dakujem

• paloma32230.04.12 15:50??.??.254.117

problem mam s plosticou dnes som zistila ze mam ich v posteli porad te dakujem

• nora16.04.12 11:57??.??.132.224

Čo robiť proti plošticiam v byte neviem, ale aby na Vás neliezli skúste vyskúšať čajovníkový olej teatreé /títrií/, alebo výrobky z neho. Odpudzujú hmyz, komáre, ničia napr vši. výrobky aj olej dostanete kúpiť v lekárni,príjemne dezinfekčne voňajú. Sú dosť drahé, alebo pohľadajte lacnejšie na internete. Veľa šťastia. Vnukovi som tak zlikvidovala vši, stačilo pár krát naniesť olej na vlasy a umyť śampónom s teatreé.

• nora16.04.12 11:55??.??.132.224

Čo robiť proti plošticiam v byte neviem, ale aby na Vás neliezli skúste vyskúšať čajovníkový olej teatreé /títrií/, alebo výrobky z neho. Odpudzujú hmyz, komáre, ničia napr vši. výrobky aj olej dostanete kúpiť v lekárni,príjemne dezinfekčne voňajú. Sú dosť drahé, alebo pohľadajte lacnejšie na internete. Veľa šťastia. Vnukovi som tak zlikvidovala vši, stačilo pár krát naniesť olej na vlasy a umyť śampónom s teatreé.

• Maroš12301.04.12 09:26??.??.124.142

Zdravím všetkých v tomto fóre.

Ploštice sa svojpomocne vyhubiť nedajú.

Zaoberám sa týmto problémom niekoľko rokov,

Neposobí na nich žiadny prípravok na svete, iba mix troch prípravkov v správnom pomere. Tieto prípravk sú len na profi použitie.

Dezinsekčné zásahy proti plošticiam vykonávame pravidelne na celom Slovensku. Je s nimi obrovský problém, ale už po prvom zásahu máme úspešnosť na cca 70-80 percent. Častokrát aj 100% pokiaľ nie sú ešte veľmi rozmnožené.

V pripade Vašich probémov mi kľudne zavolajte na 0905904626, ale napíšte email.

• SUKO198304.03.12 18:12??.??.192.180

AHOJ TE POMOZTE MI MAM BITE PLOSTICE V BITE CO MAM ROBIT BUTE TAKE DOBRI PORATE MI CAKAM ABI MI DAKTO PORADIL DOBRI LUDIA PORATE MI COMAM STIM ROBIT

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

100% BIO argánový olej z Maroka

100% BIO argánový olej z Maroka

Teraz s 10% wallet zľavou. Argánový olej = elixír mladosti.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

5% zľava na luxusné obliečky Kylie Minogue

5% zľava na luxusné obliečky Kylie Minogue

Využite 5% zľavu s wallet.sk a majte luxusný spánok každý deň.

^ Späť na vrch