Plostica postelna

kimka

julia, julia, ach ta julia, ved chod byvat do baraku, kde sa v bytoch nachadzaju tie plostice a potom mi povedz, ci ty budes ta jedina vynimka, ktora ich mat nebude. O tom teda dost pochybujem.

boha

aj mi mame problem s touto havedou uz vyse 2 rokov a az pocase sme zistili ze su to plostice. vyhodili sme 2 stare postele boly cele zamorene potom dalsie nove 2 postele a este sme aj vymalovali celu izbu, nevieme ako sa toho zbavit lebo zase sa objavili. neviete ako to zneskodnit?

julia3

je to strasna hanba v roku 2008 mat plostice nech mi nikto nehovori ze to nieje zo spiny az ma trasie ked to citam preco to neoznamite niekde nech stym spravia poriadok hamba vam

bedbags

pekne pozdravujem....zijem v londyne v v priblizne 60bytovom trojposchodovom komlexe....od septembra 07 som mal sem tam pocit ze ma nieco kuse ale nikdy som nic nevidel....pretoze to bolo raz,az dvakrat za mesiac tak som tomu nevenoval nijaku pozornost....pred 3dnami som objavil v jednej z mojich izb kde prevazne skladujem veci + mam tam skrinu s pracovnymi vecami.v posteli ktoru absolutne nepouzivam priblizne 10 plostic+desiatky vyzlecenich kozi....volal som na council {anglicky narodny vybor} kde spojili s pest kontrol a dojednali sme termin na dezinfekciu ci jaku gutu bytu....moja rada...urobit to iste+vsetky veci ktore nepotrebujes vyhod...ostatne vyper na minimalnej teplote 60....potom hermeticky zabalene odlozit naspat do skrine....pyzamo co pouzivas nech vzdy ostava v tej posteli kde aj spis....nie je nutne ich rozsirovat po celom byte...povysavat...sacok okamzite vyhodit..vraj pomaha natrepat veci do kufra a strcit to do auta ciernej farby{nie je podmienkou} nech na to pecie slnko od rana do vecera...kufor pre istotu tjez hermeticky uzatvorte do pvc vreca aby mrchy nezdrhli pri pokuse o zachranu zivota.....plostice neprenasaju ziadne choroby akurat ze su neprijemny spolocnici v domacnosti....60percent ludi nereaguje na pokusanie nijak...zvysok ma nepriemne vyrasky + cervene miesta....plostica je dokonca taka mrcha ze aj ked odidete na dovolenku...pocka si na vas....bez jedla,teda krvi vydrzi minimalne 2mesiace ale dokaze prezit aj 1rok...snazte sa udrziavat v byte zimu lebo pri vyssich teplotach sa zacinaju rozliezat kade tade..noc je ich hlavny bod programu...dnu sa vyhybaju ale na smrt vyhladovana ci pred chemickym prostriedkom utekajuca plostica kuse aj cez den...o ich vajickach viem len to ze preziju postrek ale nie som si isty ci prezivaju aj vysoke teploty{nad 60} ci nizke...cital som ze kym neprestahujete dom na antarktidu ci sibir tak nemate sancu....je dokazane ze ak vyhodite matrac pred dom tak pri prvej prilezitosti sa vam tam nasackuju znova....svoj matrac aj s perinami som odniesol pre istotu 100metrov....este som netestestoval ci preziju vakuum{ak poznate tie specialne sacky kde date vankuse ci osobne veci a z vysavacom vysajete vzduch}ale asi to ani nebudem mat sancu zistit...chytil som zopar kuskov do flasky tak ix neskor otestujem na priamom slnku ci preziju....moj sused ich ma tiez takze po mojom chemickom postreku a vyprati mojix veci sa stahujem volakde inde pretoze je to velka budova,takze garancia ze sa vratia jedneho pekneho dna ako bumerang....doporucujem maximalnu opatrnost a obozretnost...ja mam pod postelnimy nozkami pasce na mysi{tie co su lepkave az naopak} a este okolo som prilepil duck pasku lepiacou stranou von....samozrejme postel sa v ziadnom pripade nesmie dotykat steny...btw...na slovensku som nikdy nic nepocul o plosticiach{okrem komunistickych odpocuvacich zariadeniach} kym studenti nezacali chodit na brigady do gb....prajem vela stastia a nervov{budete ich potrebovat}.....s pozdravom peter

wowo

blobost ze cistota, to su krvainy ludia o tom nic nevedia, ,,,plostice neziju zo spiny ale z ludskej krvy ,,toto su hlupe predsudky.mali sme plostice,,nezbavis sa ich svojpomocne ziadnym biolitom NICIM> VOLAJ HYGIENICKU STANICU ,majitel je povinny sa ich zbavit na svoje nakaldy>TU SOM VOLALA ,patri to pod povinne hlasenia na hygienu ako epidemia" PRidu z deratizacnej sluzby alebo ti daju cislo, mozno v anglii dostanes cislo na lacnu nejaku statnu sluzbu ,,LEN TYm sa to da zlikvidovat, jeden strek stoji 2500 sk a musis ich po 2 tyzdnoch opakovat..ale je to sUPER >>VAZNE VYMYZLI ale az Po mesiaci ked zmizli aj ich nipfy -mladata.v kukle odolne,,a tiez mi to tu navliekol do bytu debilny byvali frajer z bratislavskej ubytovne co prisiel do mojho cisteho bytu.takze ziadna hanba ,cim skor "VOLAJ.Cele ma to vyslo na 5 000.LEn specialny deratizer co ma kurz a opravnenie pouzivat jedy, normlany clovek ich nemoze zohnat su NENI VOLNO PREDAJNE""a manipluacia s nimi je zakazna.Ludovymi recepatmi sa plostic nezbavis

plostica

treba vystriekat cely objekt, viackrat, stale prat postelne pradlo a vysavat, zdrzuje sa to v matracoch, v ramoch postele, krmi sa to raz za styri az desat dni, zije to len z krvi a vobec nema vplyv na nich, ci ste bordelari alebo nie, nezivi sa to spinou, ale treba stale vysavat a cistit a prat aby sa to nemnozilo, likvidovat hlavne chemicky, je to strasne male, stipance su velmi silne a ´dlhotrvajuce. Mali sme jednu v posteli a stacilo mi. Fakt len jednu, lebo jedla raz za tyzden.

monka

caute. plosticce obtazuju nas cely intrak viete si to predstavit ..... 11 poschodi 2 bloky a na kazdom poschodi 12 izieb. snazime sa ich zbavit uz asi 4 roky,postrekmy kazde 3-4 mesiace, individualne, no nejde to. jedna izba sa ich zbavi a objavia sa na inej. strasne nieco.nasa izba sa ich nastastie zbavila (no prve 2 tyzdne sme boli presvedcene ze nas stipu komare :)) vykupili sme chemodrogeriu, nakupili kriedy, raid a cyper(ten fakt pomaha) vajicka nalepili na siroku lepiacu pasku (oblepili matrace ako ked sa epiluje voskovymi pruzkami :))....MAJU STIPANCE NEJAKY VPLYV NA ZDRAVIE ????????????? dakujem

curly

mali sme ten isty problem, ze su to plostice sme zistili az po 4 mesiacoch...my sme to dali hned deratizovat a aj ti s tym mali problemy. KOlegyna ich ma tiez, snazi sa ich zlikvidovat svojpomocne RAIDom a nejakymi inymi svinstvami, bohuzial nic nezabera a tiez to ma uz zo 4 mesiace...takze jedina pomoc dezinsekcia.