Plostica postelna

vovka

Není to ukvapené rozhodnutí? To ty dva roky bojujete svépomocí? Mají takové problémy ve více bytech vašeho domu?

vovka

Není to ukvapené rozhodnutí? To ty dva roky bojujete svépomocí? Mají takové problémy ve více bytech vašeho domu?

Hxyhpx

Som velmi cistotna,vsetci mi hovoria ze prehanane, ale...pocas dovolenky v zahranici byvali u nas tiez zahranicni hostia a ti zistili, ze ich mame. Bola to hroza,ked sme sa vratili.Uz dva roky s nimi bojujem.Kazdy den chodim s lupou a hladam ich.pravdepodobne sme ich priniesti s nahradnym dielom z polamanej postele.Su nevyspytalne a jeden cely rok sa zdalo ze je klud,ale nebol.Teraz rozmyslam, ze sa odstahujem z mojho pekneho bytu.

darika

plostica len hryzie,kym ja som mala parazity pod kozou.Ona ta pluha kladie pod kozou vajicka a tiez je to vsade.Rok som to mala a do krvi doskriabana.Kvoli tomu som aj bez prace.Odisla som z prace,ktoru som zboznovala.No,mozme sa o seba starat,ked ani nevieme,co nas kde chyti.

pipia22

darika no a este by si neverila ako to svrbi ked ta to postipe ja som ani nevedela ze oni to maju v byte a ked som tam prvy x spala tak ma postipala a ked mi priatel povedal, ze to bude asi plostica, tak som zdrhla, velmi tazko sa je toho zbavit, my sme mali napr. mravce tiez nam isli od neohrabaneho smradlaveho suseda a ked prisiel k nemu byvat syn a byt mu prerobil, tak uz nechodia nam jest chleba, vies aka hamba ked pride navsteva a ty im ponuknes susene banany a medzi nimi mravce? chlieb sme mali donedavna v pracke. a este na ten stipanec od plostice je najlepsia vodka, lebo to velmi svrbi, keby som vedela, ze mame doma plostice, istotne by som nezaspala.

darika

Pre pana,tak ja ked som dostala v praci svrab,tak som si myslela,ze je to jediny parazit,ktoreho sa clovek tazko zbavi.A to som este nevedela o plostici.No,nezavidim.

pipia22

aj ja sa zapojim, u rodicov mojho priatela v byte boli tiez, ale jeho stipali, ale brata nie, asi hoci co nechu, neviem ci to boli postelne, ale oni boli za postelov, za obrazom, v zasuvke, aj mna raz jedna ukusila, byt maju komplet zrekonstruovany, ale pod nimi nikto nebyva uz dlhe roky a urcite vznikli tam a chodili k nim cez jadro, strieklai ich so vsetkym moznym aj nemoznym a nic ich nezabilo, potom sa rozhodli, ze vyhodia vsetko z izby a daju vsetko nove aj podlahu a ked ju rozobrali neverili by ste kolko ich tam bolo, dlhu dobu sa nic neukazovalo, lebo to iba v noci vychadzali a zrazu nasli znova cierne bodky na stene, asi su to hovada a mimochodom som citala, ze plostica sa vyskytuju v zamkoch, v kostoloch,

zaz1

Dobry vecer.Rada sa zapojim do temy.Plostice su uz aj tam kde ziju costotní,zdraví ludia!Z buducim manzelom byvame v byte ,kde sme zistili prave dnes vyskyt plostic a nadsení zrovna tym niesme.Takze beham po nete a hladam info.Ak by niekto o niecom vedel,prijmem kazdu radu.A fakt je aj v nasom pripade to, ze sa o to nikto nezaujima nejak vaznejsie. Trnava

NOVAKOVA

V TRNAVE NA KOLLAROVEJ UL CO JE UBYTOVNA JE CELA ZAMORENA S PLOSTICAMI JE TO VELKA HANBA ZE TO KOMPETENTNY NERIESIA NECHAJU V TAKOM ZIT ,PANI GAZOVA NA TO PROSTE KASLE A PONIZUJE ROMSKE OBYVATELSTVO VED TO JE DISKRIMINACIA LUDI PRETO PAN BOSNAK AKO STE VY S LUDMI A NABOZENSKY ZALOZENY KONAJTE MATE MOC V RUKACH TAKYTO LUDIA BY NEMALI ROBIT BA TAKYCH MIESTACH.VSAK TO TREBA ZABRANIT ABY SA TO NESIRILO PO CELEJ TRNAVE TIE PLOSTICE,

iccy

No, snad to nikto nebude chapat ako ubohy pokus o reklamu... Firma ktora mi pomohla a urobili na mna velky dojem sa vola Mosquito (www.mosquito.sk)

Boli velmi ochotni, postrek urobili 2x a este sa priebezne telefonicky zaujimali ci je vsetko v poriadku. Nerad by som to zakrikol, ale zatial to vyzera, ze v mojom pripade boli uspesni.