Plostica postelna

drahusa

Zdravim,ja by som sa chcela spytat,nakolko zijem v krajine ,kde postreky nerobia,ako sa mam zbavit plostice,nasla som tri,ale bojim sa ,ze sa objavia dalsie...dakujem,som v koncoch

xyxya

dnes je novy rok a prajem pani julii3 ktora pisala prispevok 8.6.o8 ktora sa s odporom ozvala citujem[fuj nehovorte, ze to nie je zo spiny...]a potom ked bude vypisovat aby jej ostatni poradili ked jej niekto odpise tak isto fuj pani nehovorte ze to nie je zo spiny potom ako sa vy budete citit cistotna pani.POTOM SI UVEDOMITE AKO STE VSETKYCH VASIM VYROKOM URAZILA.CHCEM SI LEN ZASTAT VSETYCH KTORY MAJU NEJAKU SKUSENOST S PLOSTICAMI.Druhy krat sa vyjadrujte inteligentnejsie aby ste inych cistotna pani neurazila.

xyaxy

chcela by som odkazat pani julie 3 z prispevku zo 8.6.ze plostice sa dokonca vyskytli aj v najluxusnejsich hotelov vobec nie su zo spiny ale ked bude mat skusenost s nimi az vtedy pochopi a povie si aha tak predsa mali ostatni prispievatelia pravdu,apotom nech napise do prispevku prep[acte mylila som sa.ten jej vyrok uraza vsetkych ktori sa zverili so skusenostou s plosticami,akoby to vsetci mali zo spiny co vobec nie je pravda. predsudky a zase presudky.tak ako zo vsami.vsi sa vyskytuju aj v tych najcistejsich domacnostiach obmedcena pani.

karla22

Ahojte..tak ja mam zase taky problem, ze idem na Silvestra teraz do UK za priatelom, a ten mi pred par dnami oznamil, ze maju pravdepodobne plostice..uz to striekaju druhy den, ale ako tu citam..asi nepomoze nic ine len zavolat specializovanu firmu..problem je vsak ten ze su sviatky a neviem teda ako sa im to podari :(( ja tam mam ist uz o 3dni a hrozne sa bojim..jednak preto ze som dost citliva na taketo veci a bojim sa alergie a tiez preto, ci sa moze stat, ze to pinesiem domov...to by bola akoze konecna. Mam tam nejake veci, ktore si teda radsej este z tade nebudem brat, ale celkovo..vie mi niekto poradit, ci sa naozaj moze stat, ze by som to mohla prenest??? dakujem velmi pekne, prosim reagujte.

janini

UPGRADE: tak prave mi povedali majitelia, ze zadarmo sa robi desinsekcia prostrednictvom mestskeho councilu. V kazdom meste. Prijemny den

janini

ja som zas prisla do anglicka pred 2 tyzdnami a kusance sa mi sirili jedna radost...nikdy som nemala skusenost s tymito potvorami, takze som si myslela ze snad mam alergiu. Dnes som volala majitelovi bytu lebo mi to nedalo, bola som na pohotovosti, co mam hroznu alergicku reakciu na to a myslela som ze sa zblaznim, cervene oci, velke svrbive stipance. Dnes rano som hladala vsade, za zahlavnou postele som to nasla...tak som zavolala majitelovi a povedal ze v pondelok sa bude snazit vybavit desinsekciu. NOcna mora...nespim lebo mam strach ze ma to dostipe...dali mi antibiotika a antihistaminika...tak snad to nejako prezijem do pondelka... neviem ci to zaplati majitel alebo ja...kazdopadne som nasla stranku www.bed-bugs.co.uk cena sa pohybuje do 200 Pounds.

jjjjjjjjjjj

nie je to zo spiny mne to dovliekol niekto do bytu z ubytovne slovenskej hokejovej reprezentacie...treba volat hygienicku stanicu ked je toho vela oni pridu a zdarma to su povinny zlikvidovat. Inak ja som zavolala fimu deratizacie {v Ba ich je okolo 20}Nedaju sa inak zlikvidovat lebo len deratizer ma opravnenie pouzivat velmi specialne jedy a postreky vraj pre cloveka nekodne a na vsetky biooity a vsetky su bohuzial uz ochocene a nezlikvidujete ich nikdy ak nedate to robit odbornikom. Da sa dohodnut aj na cene a v cene je aj reklamacia ak sa vyskytnu do tyzdna nove tak pridu to postriekat zdarma este cely mesiac.

jjjjjjjjjjj

zazila som to .strasne. bez odbornika to nezlikvidujete.ja som nespala cele noci a sla som spat cez den .Alebo uplne oblecena Vraj pomaha ak ma postel nohy dat tie nohy do vody oni nevedia plavat.. uz som spavala zo zufalstva vo vani.Kolko to v anglii bude stat tu to vyslo deratizacia na 4 tisic

mariana

caute,
je to katastrofa.kto to nezazil,ten nepochopi!dezinsekcna sluzba pride az v pondelok a ja neviem ci sa dovtedy nezblaznim.som v tom anglicku este len tyzden,no uz mam dost!!

martina02

julka moja, keby si nekecala a viac citala, tak sa dozvies, ze plostice sa NEVYSKSTUJU v sterilnom prostredi, v akom pravdepodobne zijes TY. prenos je velmi jednoduchy a aj napriek tomu, ake trepes hluposti, nezelam ti mat ich doma.