Brušné tance

brusne tance

ahoj Lucka takze ty otvaras v Ke a Po....a nemas na niekoho kontakt alebo nechcela by si otvorit niekde blizko VT??? alebo priamo vo VT??? myslim ze by tu to slo....ja by som sla ale zatial tu nic nieje....:-(((

lucka

Otváram nové hodiny orientálneho tanca v KE a PO.Ak máte záujem o bližšie info prosím kontaktujte ma na brusnytanec@gmail.com :)

karla

no takze kto byva v Ziline tak hybajte na brusne tance su super:D pri babkovom divadle o piatej kazdy utorok no tak sup sup:D

barborka11

cawte!strasne ma lakaju brusne tance len akosi nemam moznost.alebo o nej neviem?.neviete nahodou ci nniesu nejake kurzy v okoli piestan?dakujem krasny den:ˇ)

Karolinnka

ahoj keisa, mne to tiez hovorili ze mi prestanu lebo som mala taky problem ale niak to neucinkovalo ! teda aspon pri brusnom tanci nie..

keisa

a baaabyy setky ktore to navstevujete... naozaj vam prestali menstruacne bolesti??? ja by som to zacala navstevovat len kvoli tomu len neviem ci by to fakt zabralo... tak mi plss napistee dikii:)))

Karolinnka

cavte zeny ja na brusny tanec chodim uz skoro tristvrte roka a je to fajn, sice mam rada ked tancujemem napriklad na europskejsiu hudbbu ako je arash lebo niekedy ked nam pustia taku pomalu az smutnu sa citim troska v depresiach... iank je to fajn ..