sex s rozvedenym?

zuzana175

zalubena:
presne tak.pockaj si na toho praveho.znie to ako z rozpravky,ale je to pravda.sama toho lutujem,s kym so to prvykrat urobila.lubila som ho,ale nestalo to za nic.pretoze nebol ani citlivy a nezny tak,ako to my zeny na prvykrat cakame.takze ho najskor dobre spoznaj a zisti,co to je zac ten chlapik.ale aj tak ja by som to asi nespravila

nerob to

ja som bola v rovnakej situacii(priblizne v tvojom veku, panna, on mal o 18 rokov viac} bol pre mna neuveritelne pritazlivy, sexi, galantny,skvele sme sa spolu bavili...povedal ze je rozvedeny..vyspala som sa s nim...prvy zazitok v pohode,tie dalsie viac ako uuuzasne...po 2 mesiacoch som mala cest zoznamit sa s jeho pani(ziadna ex,stale bol zenaty)a po nej s jeho prvou,druhou,tretou...milenkou. strasne som sa zalubila a o to viac to teraz boli...je to uz viac ako mesiac co sme sa naposledy videli a ja sa nemozem dostat z depky. viem ze teraz si asi hovoris ze ten tvoj by ti nic take nebol schopny urobit, ze je to pan dokonaly...len tolko dodam ze ja som si myslela to iste.35rocni muzi rozmyslaju uplne inak ako my - naivne 20-tky

dobrá rada

viem, že teraz to možno nechápeš, lebo ho miluješ, ale pokazíš si život, počkaj na toho pravého. ja viem, o čom hovorím