na dialku

Príspevok v téme: na dialku
proximiti

co si myslite o vstahoh na dialku? ked vam milovana osoba velmi chyba ale nemozete snou byt? mate stym nejake skusenosti? ako dlho vam taky vztah vydrzal? ako casto ste sa stretavali? kolko ste boli spolu?kam ste zvycajne chodievali? viem ze je to vela otazok ale velmi ma to zaujima tak prosim odpovedzte...

cica

Ja mam so vztahom na dialku krasnu skusenost. Zili sme na dialku rok a potom prislo dilema a sice,bud to ukoncime,alebo budeme pokracovat,ale jeden z nas sa musel prestahovat za tym druhym. No a tak sa prestahoval moj holandan za mnou do Ba,kde sme spolu zili 4 roky a teraz sme zase obaja v Holandsku pre zmenu. Ale hlavne je,ze bez seba nemozne byt :-)) Prajem Vam kazdej,aby Vam to vyslo tak ako mne :-))

denulka

ja sa stretavam z priatelom zvycajne 3 krat do tyzdna asi na hodinu a pol.chodievame sa len prechadzat a sme tako uz pol roka spolu myslite ze to bude fungovat aj dalej? nenastanu cas ked si nebudeme mat co povedat?

ester9

ja som mala vztah na dialku dva roky, stretavali sme sa tak raz za mesiac na vikend, potom som sa prestahovala, byvali sme spolu dalsie dva roky a teraz sme uz rok manzelia :-), takze aj takyto vztah moze mat zmysel a svojim sposobom moze fungovat, ale len do isteho casu, pretoze vecne sa to takto tahat neda a samozrejme po dlhom case sa takyto vztah zakonite rozpadne. ale urcite by som takyto vztah a priori nezavrhovala.

lileen123

no ja take nieco tiez mam v podstate priatel je v anglicku a ja na SK (zatial nemozem odist nikam lebo tento rok koncim skolu), uvidime ako to bude pokracovat, potom mozno sa vyberiem za nim

proximiti

a myslite ze este naozaj existuje ozajstna laska? aj na tomto fore je toho dost popisane ako sa podviedli,ze sa uz nemaju radi a podobne...tak je v tejto dobe vlastne mozne aj niekomu verit?