na dialku

Príspevok v téme: na dialku
proximiti

co si myslite o vstahoh na dialku? ked vam milovana osoba velmi chyba ale nemozete snou byt? mate stym nejake skusenosti? ako dlho vam taky vztah vydrzal? ako casto ste sa stretavali? kolko ste boli spolu?kam ste zvycajne chodievali? viem ze je to vela otazok ale velmi ma to zaujima tak prosim odpovedzte...

flower

tak moj nazor na vztah na dialku, je taky, ze vydrzi podla sily oboch "vzdialenych". ked sa obaja skutocne velmi lubia a dialka je nutnostou, tak tento vztah ma aj buducnost. vztah na dialku byva dokazom sily, zrelosti lasky a vzajomnej dovery, avsak ma to mnoho negativnych stranok. hrozi tu pomale odcudzenie - malo spolocnych chvil moze sposobit, ze sa pomaly zacnu vzdalovat, nebudu mat temy na rozhovor, laska postupne vyprsi, strati sa. dotycny az postupne zacne pocitovat, ze nema pri sebe tu skutocnu oporu, chyba mu partner, ktoremu by sa zdoveril, porozpraval. a ta tolerancia - je tazke presviedcat samu seba, ze ten "na druhom konci" je teraz prave sam a tiez tak intenzivne mysli na mna ako ja na neho a naozaj nikoho nema. ale hovori sa, ze laska hory prenasa, takze niet o com:)

moniqa87

je dost tazke udrzat vztah na dialku na zivote, ja s tym skusenost nemam, teda mam a dopadlo to zle, ale chcela som napisat, ze moja kamoska mala vztah na dialku asi dva roky a nakoniec sa rozisli a sama hovorila, ze uz by vztah na dialku nikdy nechcela...
nie je nemozne aby to klapalo, ale rozhodne je to obtiaznejsie nez bezny vztah