Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

problemy

Príspevok v téme: problemy
lenka011

Ahoj mam mensi problem.pri sexe ma velmi casto rozboli podbrusko. je to prenikava bodava bolest tak musime prestat. raz to doslo az take silne ze mi bolo na vracanie a priserne ma to bolelo tak velmi ze ma chcel partner odviezt na pohotovost. lezne som to nejak pretrpela. ma niekto taketo problemy? sexualne aktivna som len par mesiacov kedze mam len 16. zaciatky boli pre mna velmi tazke, bolestive potom to prestalo ale prislo toto :( ja vjem ze mam ist na gynekologiu ale nemozem este lebo by som tam musela ist s mamou a ta keby zistila ze mam sex tak by ma asi zabila.len som chcela vedet ci ma niekto este takto problemy. dakujem vopred za odpoved.

bobak

Denisa ma pravdu, k lekarovi môžeš ísť sama. Ak si z BA tak ti môžem dohodiť gynekológa. A nech ťa partner šetrí, možno má velkého a silno priráža. Ale v každom prípade by ťa mal vidieť lekár, ktorý ti poradí aj možnú antikoncepciu.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

problemy - Fórum - ZDRAVIE.sk