caute mam otazku na chalanov.No mozu odpovedat aj baby

Príspevok v téme: caute mam otazku na chalanov.No mozu odpovedat aj baby
tomas9234

Chcel bz som sa spytat,ci nie som sam v jednej veci.Ci je pocas celeho sexualneho aktu normalne,ze erekcia nieje stala...Napr.Ked idem s priatelkou do postele...mam ho ako kamen..Mame chvilu predohru,tak vtedy zmekne:)ale ked mi ho podrazdi rukov tak opet stvrdne a sexujeme,ked som v nej,erekcia je vyborna..na chvilku prestaneme,vytiahnem a opet zmekne.a opet ma musi podrazdit.....Je to normalna vec ked je erekcia rozna?Som v tom sam?Dakujem

???

ale to ked ti zmekne pocas tej zmeny polohy napr jak si pisal taak jak dalej?To ta potom nejak ona rukou este ci jak??

garfas

je to normalne. Napr ja mam najsilnejsiu stojku ked som v nej a tiez pred tym ako zaciname cize pri predohre lebo som mrtne vzruseny. Ked ho z babenky vytiahnem niekedy zmekne niekedy nie napr pri zmenach polohy. NIE si v tom sam.

bobak

Záleží na tom koľko máš rokov ale môže to byť aj tým, že predohru nerobí ona tebe ale len ty jej. Predohra by mala byť obojstranná. A počas aktu môže erekcia oslabiť ale nemala by uplne ustúpiť. Ťažko povedať tam sú rôzne faktory napr. ako dlho sa poznáte, vek, aká je atraktivita partnerky a pod.

mustang-selby

kamo je to normalne pozri mi ked mame predobru tak mi stoji ako torpedo a ked si idem dat kondom tak mi uplne odkvecne takze mi ho musi zanovu postavit a potom rychle sa snazim si ho dat lebo pomali odpadavaa ale potom ked sexujeme je to uz super