Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolesť v kostrči

Príspevok v téme: bolesť v kostrči
Lex

Ahojte, vedel by mi niekto povedať čo je to za chorobu, ktorá ma trápi? - Je to bolesť v kostrči a asi mi z nej niečo vyteká, ale pod kožu (asi nejaký hnis,alebo krv) a vytvára pľuzgier-tiež bolestivý cca.ako fazuľa. Existuje na to nejaká alternatívna pomoc,miesto toho aby ma hneď brali na rezku? Díky.

Domciris

Dobry vecer,viete mi poradit?znicoho nic ma boli kostrc-trtol a vedla sa mi vytvorila hrcka ktora velmi boli a okolo to mam zacervenane.pri chodzi to velmi necitim,ale ked si idem sadnut tak velmi.myslim ze hnis to nieje skusala som to prepichovat a nic nevytekalo. Moze to byt niaky zapal?ako sa to lieci?bojim sa ist k dochtorovi.velmi sa bojim.dakujem vopred za radu

ajajaj

mate tam taku hrcu ? zvacsuje sa vam ? lebo ja to mam uz vyse roka stale rovnake a teraz som zistil co by to mohlo byt

lulka

Som rada,že som našla problem,ktory trapi aj moju blizku osobu.Ju ta kostrc tak hrozne boli,ze nemoze ani poriadne chodit, stat,sediet a lezat.Tiez tam ma na hmat hrcu a akoby nejaky maly podlhovasty vyrastok,ktory tam pred tyzdnom nebol.Zacalo to uplne z nicoho, ani nespadla ani nic.Zajtra ideme k MUDr.,tak nam drzte palce!Aj vy ste mali taketo sprievodne prejavy /strasna bolest.../?

igris

ahoj, aj ja som take mala a citim s tebou , hrozne to bolelo, vycistili mi to ambulantne a nastastie sa to nezopakovalo takze chirurgicky v nemocnici mi to nemuseli robit, odporucam chod co najskor, ja som si myslela ze je to vred a nebol, potom to bolo uz velmi zapalene a vobec to nebolo prijemne, drzim palce

janík

Kuki mi prihral..asi pred 12-15 rokmi som riešil podobný prípad,len ten sa líšil vtom, že keď sme hrčku a otvor lepšie pozreli,trčalo z nej niekoľko vlasov,kedˇani akupunktúra nemala uspokojivé vysledky,išiel na chirurgický zákrok a tam zistili,že to bol " zárodok dvojčaťa"

Kuki

Pocul som o tom, ze v tej casti tela sa nachadzaju "zarodocne" bunky, z ktorych sme cely narastli. Niekedy sa stane, ze "zblbnu" a zacnu sa opat mnozit. Da sa to vyliecit ako klasicky "vred", ale pri opakujucich problemoch sa to odstranuje chirurgicky... a je na vecne veky pokoj.:) Drzim palce a vela odvahy... urcite je to neprijemne...

niekto (KE)

Pre Lex:
Posli mi maila a dam ti tel. kde sa mozes spytat ci si budu vediet rady. Vacsinou je riesenie velmi jednoduche.

Dug

Nebude to zapalena kostrc? Jeden znamy mal nieco podobne, povedali mu ze je to geneticke (niektori ludia maju predispoziciu). Ak je to ten pripad tak sa to da pravidelne liecit (skus ist za lekarom a poradit sa) alebo potom operacia, po ktorej by sa to nemalo opakovat.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.