Otázky na RNG

BJ 2

ivucha2, este raz, RNG zomrel. Nepiste mu sem uz prispevky, ked sem vlozim otazku a hned pod sebou mam prispevok ze zomrel, tak asi je slusnost ospravedlnit sa alebo nieco, alebo overit si ci je to tak a pozriet sa na jeho stranku, kde to zistim.
A vobec, mozno by nebolo od veci zamknut tuto temu.

KoloidSilverCo

Ponúkame koloidné striebro najvyššej kvatity, vyrobené z 99.999% čistého striebra. Ponúkame 10ppm a 20ppm za dobru cenu. Bližšie info na našej stránke -odkaz odstránený-

ivucha2

Dobry den, rng chcela by som Vas poprosit o radu. Mam zvysene autoprotilatky stitnej zlazy TPO na takmer 45, hormony mam v poriadku cize ani hypo ani hypertyreoza (zatial), a mam male cysty po bokoch SZ. Je vhodne aby som uzivala Fortuna Vitae so selenom pri autoimunitnej chorobe SZ(zapal SZ)? Dakujem

Lelabo

Ahoj , neviem či má budete registrovať pán RND, ale mám problém s helikom.... A mám za sebou 2 x liečbu antibiotikami a raz chionskou mastikou.... poraďte ďakujem...

Lelabo

Ahoj , neviem či má budete registrovať pán RND, ale mám problém s helikom.... A mám za sebou 2 x liečbu antibiotikami a raz chionskou mastikou.... poraďte ďakujem...