Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Michaelka, na alergie 3 x 600 mg quercitinu, na nakazy v nose kvapky roztoku citricidalu, na zahlienenie serrapaptazu alebo NAC a entericke kapsule oreganoveho oleja, pozri firmu NOW

Michaelka1605

RNG, chcem Vás ešte poprosiť o radu. Moja mamina už niekoľko týždňov kašle a zapcháva sa jej nos, brala aj atb, ale stále sa jej to vracia. Nevieme, či je to nejaká alergia alebo to spôsobujú nejaké baktérie, alebo má chytené priedušky... Čo by ste nám na to poradili užívať? Ďakujeme!

PF2014

Dnes ráno, ako obvykle som zobral kĺbovú výživu, glukosamin, chondroitín, MSM, quercetin, bromelain, kurkumín, koreň zázvora a začala ma páliť záha a grgať sa mi. Asi ďalší dôkaz, že trávenie nefunguje.

Lia84

pan RNG, viem, ze pouzivate erythritol. Chcem nahradit cukor tymto sladidlom avsak netusim, ci nahodou z toho nemozem nafukat v praci, nakolko sa jedna o alkohol. Ci ho radsej konzumovat az vecer? Aka je maximalne povolena davka? Dakujem

RNG

Vseobecne cervene vina maju viac resveratrolu, ale nie je to vzdy pravda aj to zavisi od osetrovania hrozna. Viac na
www.powersupplements.com. Ja osobne pouzivam resveratrol z korenov cinskeho krika, vlastne sa jedna o transresveratrol,ucinnejsi ako resveratrol, tiez podobnu ale ucinnejsiu latku, lebo sa lepsie absorbuje a dlhsie zdrzi v tele, pterostilbene.
Najvyssia absorbcia resveratrolu nie je cez zaludok, ale priamo cez sliznicu z alkoholickeho roztoku resveratrolu. Preto dlhsie omielanie vina v ustach ti da znacne viac resveratrolu do krvi, nez len pitie vina
en.wikipedia.org

RNG

PF, diclofenac je nesteroidny protizapalovy prostriedok
en.wikipedia.org a definitivne ti moze pomoct na klb, hoci osobne neodporucam chemikalie, lebo maju skodlive postranne ucinku. Ale cez kozu sa ti prepasiruje asi primalo ma to, aby ti to poskodilo ladviny a pecen, co robia ustne brane pilulky tejto chemikalie s ovela vasou davkou.

RNG

Mamado, protizapalove mozes brat cely zivot, najma odporucam curcumin, co je dobre aj na zvysenie imunity a proti degeneraticnym zmenam v mozgu(tj proti alzheimnerovej chorobe ako prevencia)

RNG

mamadi, l-lysin su davaj cely cas, aby si si vybudovala dlhsie kolagenove vlakna v tele, spolu s vitaminom C.
Chaparal pouzivaj len pri priznaku viralneho utoku.
Ked chces pouzivat nieco antiviralne cely cas, tak je to vitamin C v davkach vyssich, nez odporucane 3 gramy, tiez selen zinok, monolaurin a colostrum .No a samozrejme probiotika, najma lactobacili ako rozne L.Bulgaricus.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk