Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Michaelka, ano, 35 kvapiek do litra vody a to je denna davka, Inac z toho mozes poizit trochu aj ako kvapky do nosa, oci a pripadne vyplachy

Lia84

pan RNG, dakujem za odpovede. Este by som sa rada opytala na cervene vino, rada si ho doprajem 1dcl k veceri, myslite, ze ma vplyv na kvasinky? A neviete nahodou, ktore druhy vina maju najviac resveratrolu? dakujem

mamado

RNG, prosím ťa o radu.

1. Opakovane sa mi robil herpes na ústach a v nose.
Prišiel mi L-lysin prášok a Chaparral.
Môžem si to dávať aj keď herpes momentálne nemám ?

2. Na zapálený pankreas som brala citricidal, oregánový olej, berberine, boswelia, curcumin.
Doberám curcumin. Ako dlho môžem tieto protizápalové produkty brať. Hlavne curcumin, neviem či si mám ešte objednať.
Enzýmy a kyseliny, vlákninu, probiotiká beriem pravidelne a budem, pokiaľ budem žiť.

Ďakujem moc.

Michaelka1605

RNG a je vôbec ten Citricidal účinný aj na: Streptokok beta haemol.? Takého som v tabuľke nenašla, ale pravdupovediac sa do toho vôbec nerozumiem, možno tam je napísaný, len v nejakom inom znení alebo čo...

PF2014

Chcel by som sa ťa spýtať na Flector EP náplasti, ortopéd mi to odporučil na kĺby alebo nejaké natiahnutia, účinná látka je diclofenacum epolaminum. Môže to nejako pomôcť podľa teba?

Michaelka1605

RNG, prosím Vás, chcem sa ešte uistiť v užívaní toho Citricidalu. Objednala som si ho zo stránky biozdravie.sk, píšu, že je 60%.. Takže mám zriediť 35 kvapiek s litrom vody a piť po glgoch celý deň? A ten 1 liter mám vypiť v priebehu 1 dňa? A koľko dní by som to mala užívať? Chcem sa zbaviť toho zlatého stafylokoka, streptokoka a e coli.. Mám 51 kg.. A tento istý roztok môžem používať aj na preplachovanie nosa a kloktanie? A ten oreganový olej NOW mám užívať 3x1 tabletu? Ďakujem!

RNG

Lia, po literature sa rozsirili lzi proti boru so zamerom mat co najviac zakaznikov, tj chorych, najma na podporu predaju farmaceutik. Podobne je to aj s jodom a inymi doplnkami. Kyselina borita je dobry sterilizator, pouzivany vyse 100 rokov a dnes povacsine zabudnuty. Ja si este pamatam z mladosti na nakazy v oku pouzivat 3% roztok kyseliny boritej.
www.homeopat.mypage.cz

RNG

Lia, kvasene produkty maju lactozu skvasenu povacsine. Ked budes jest pod 100 gramov sacharidov a najma celozrnne produkty a budes si doplnovat mikrovlakniny a probiotika a nebudes brat atb, tak sa nemusis navratu kvasiniek obavat.

RNG

PF,Naprav si travenie a odmor telo(entericky pokryte enzymy, mikrovlakniny), pripadne aj pecen protokolom dr Berksona. Samozrejme ked si oslabeny tak to vyuziju aj rozne mikeroby, co sa tam sekundarne, tj ako nasledok oslabenia a znicenej crevnej flory usadia.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk