Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Chapem je to velke rozhodnutie a problem, ale keby sa dalo na liecenie, co ti radi lekar spolahnut a vyliecilo by ta to, tak moji lekari nenavrhovali ini pristup.
Nediv sa, ze ta lekar odhovara, on robi len to, co ho v skole naucili a ziadny iny pristup nepozna, lebo nestuduje prace alternativnych lekarov, tj tych lekarov, co sa dali na inu cestu liecenia a monopolna medicina ich umlcuje, kde sa len da.
Nuz ja za poslednych 20 rokov som mal moznost sa presvecit na vlastnej kozi aj na mojej rodine a priateloch, Ze tie alternativne metody su lepsie a drzim sa ich.

Michaelka1605

Na jednej strane cítim potrebu vziať to do vlastných rúk, ukončiť tú biologickú liečbu a vybudovať si imunitu, ale na druhej strane mám z toho veľké obavy, pretože poisťovňa mi to už pravdepodobne nikdy viac neschváli a neviem, čo si potom sama počnem, ak sa mi stav rapídne zhorší, ako to bolo pred začatím tejto liečby.. Včera som to lekárovi naznačila a povedal mi, že by to mohlo byť najhoršie rozhodnutie v mojom živote.. Som z tejto situácie naozaj zúfala :( Ale aj tak Vám veľmi pekne ďakujem za Váš názor a rady..

RNG

Miska, ked si precitas, co vsetko tie tvoje chemicke lieky sposobuju, tak pochopis, pre co ich zasadne neodporucam.
A lekari naozaj neadresuju dovod na ulceroznu kolitidu, co je zla/skodliva crevna mikroflora, ked mas plno skodlivych mikrobov , vyrabajucich toziny a napadajucich crevne steny a nedostatok probiotik.
Cele to zacina obvykle s nedostatkom kyselin kde sa do criev prebojuju zive skodlive mikroby a ludia ich zlou stravou dalej podporuju. Takze radim brat doplnok kyselin enzymov mikrovlaknin a probiotik a nie chemikalie.
Citricidal co selektivne nici rozne zle mikroby a neposkodi probiotika, ked brany po malickych glgoch cely den. Tak isto je tam dobre brat Berberine, 2 x 1 gram, co tiez nici skodlive mikroby ale nie uzitocne probiotika. Na hojenie pomaha DGL a aloe vera.
Oreganovy olej je dobry proti lesniam a candide, co su tiez jedni zo skodlivych mikrobov, kde najma candida poskodzuje crevne steny a tak sa tam mozu usadit aj ine nakazy, ako stafylokoky a streptokoky, co vytvaraju vredy/ulcer

O kombinaciach chemickych skodlivych liekoch a prirodnymi probiotikami nema zmysel vobec spekulovat.

Michaelka1605

Ďakujem veľmi pekne za ochotu, ale aj tak mi nič neprišlo :( Nerozumiem tomu, tu je ešte môj ďalší mail, ak by sa Vám to chcelo teda ešte raz preposlať :) miskaaksim@azet.sk.. Ak by mi aj tak nič neprišlo, tak sa Vás ešte chcem nejaké veci opýtať aj tu, ak môžem.

1. zatiaľ som stále teda na tej biologickej liečbe pre ulceróznu kolitídu, akurát včera som bola na podaní a mám dosť nízke železo: Fe: 5,4 umol/l a pokiaľ viem, malo by byť minimálne 10.. Môžem si objednať tie doplnky EASY IRON? Sú vhodné pri tejto liečbe? Okrem toho užívam aj Pentasu..

2. Robili mi výter z mandlí a diagnóza je nasledovná (odpisujem presne z lekárskej správy):
TzK - Staf. aureus, Strep.beta haemol., H.infl., E-coli haemol... Dostala som na to antibiotiká Zinnat 500 2 balenia, ale myslím si, že mi to nezabralo a tie mrchy mám ešte stále v krku, ak nie aj niekde inde.. Po tých antibiotikách som mala začať užívať Luivac (Imunoterapeutikum), no zatiaľ to neužívam, pretože môjmu gastroenterológovi sa to nepozdávalo, tak neviem, čo robiť.. Môžem si objednať ten doplnok GSE? A aj oregánový olej? Je to vhodné pri mojej liečbe?

3. približne 2 mesiace užívam zelený jačmeň, chlorellu a sem tam Camu camu - všetko značka Green Power.. Na toto sa tiež chcem opýtať, či je to vhodné v mojej situácii..

Nepobije sa to všetko navzájom?

Za odpoveď vopred veľmi pekne ďakujem!!!!

redka

Dim kupis na iherb com.... U nas to ma hoogle, ale neviem aku kvalitu ma ta znacka... Aj na mimibazare som nasla...

Babs2828

RNG ďakujem za odpoveď aj priložené linky, prečítala som. S tou angelikou čínskou problém nebude kúpiť, ale čo sa týka DIM nenašla som tu na Slovensku, ani v lekárni, ani v nejakom e-shope. Nevieš poradiť odkiaľ ho mám objednať? vďaka

gabi123

dobrý den p. RNG, prs. ta, má kava s hubou reichi organo gold nejaké špecifické účinky na zdravie, alebo je to iba reklamný trik výrobcov. Ďakujem za tvoju odpoved a čas.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk