Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

cudzinec, to je velmi individualne a ja nemam na predpovedanie krystalovu gulu. Drzim ti palce aby si nemal s tym problem.

RNG

Babs, Sawe Palmetto znizuje hladinu DHT(dihydrotestosteron) ale nie hladinu testosteronu.Aspon nic na to som nenasiel
examine.com
Maca zvysuje hladinu testosteronu
www.mensfitness.com

V tomto clanku je o tom viac, pozri na
www.livestrong.com
Nakolko je to presne neviem, ale rozhodne DIM tam ma pozitivnu rolu, odporucam brat 2 x 100 mg.
Odpoeucam brat aj Dong Quai(angelika cinska, ) je to adaptogen specificky pre zeny a tiez upravuje hladiny hormonov .

Babs2828

Dobrý deň RNG, chcela by som sa opýtať, či je vhodné užívať MACA a SAW PALMETTO spolu? Prípadne, či je Maca vôbec vhodná pre mňa a nemám užívať len Saw palmetto?? Mám zvýšenú hladinu testosterónu, čo mi spôsobuje nepravidelný menštruačný cyklus a iné problémy súvisiace s PCOS. Štítnu žlažu, nadobličky mám OK, vaječníky produkujú viac androgénov. Nechcem užívať antikoncepciu, skôr skúsiť niečo prírodné, čo by mi znížilo hladinu testosterónu.. Ďakujem za radu

RNG

Cudzinec tie rozne chemicke lieky maju csetky skodlive postranne ucinky, vcitane aj nespavosti, Tj mozu ti robit viac skody, ako uZitku.
A kedze su navykove, nedaju sa len tak lahko prestat brat, za tym nasleduju totiz silne abstinencne nasledky, casto aj niekolko mesiacov. Takze mas pred sebou dlhy boj, zialbohu.

RNG

Lia, na mykoplazmy obvykle radim okrem odmaskovacov brat olivovy list, kde ucinnej latky, oleuropeinu musi byt denne 200 mg. Takze povedzme zo silnych kapsul, ktore najdes napr u Swansonvitamins(750 mg 20% oleuropeinu) musis brat denne 5 dlhodobo.
NAC je aminokyselina, tj ju mozes brat neobmedzene dlho.
Viac najdes cez Google.sk pod mojim nickom a slovom mykoplazmy alebo borelioza a chlamidie.

Cudzinec

RNG, rozumiem a tak to aj chcem spraviť časom, ibaže keby naraz vysadím tie lieky, tak ma minimálne noc nezaspím aj keby poberem neviem koľko tých tvojich prípravkov. Mňa čaká skúška, takže potrebujem aspoň nejaký spánok najbližších pár dní. Tie veci, čo si vypísal, majú iný mechanizmus účinku ako benzodiazepíny? Neposilňujú ich účinok? Lebo napríklad o melatoníne viem, že má odlišný mechanizmus, ale o tých ostatných už neviem.

Lia84

RNG, dakujem Vam za odpoved. Co sa tyka tej ureaplazmy, budem nadalej uzivat NAC v davke 2x600mg a k tomu mi staci 2x1tabl extraktu z olivovych listov? Nemoze mi skodit NAC uzivat aj niekolko mesiacov? Po lete by som sa sla otestovat, ci mi ta pliaga zmizla alebo nie.
Inak probiotika, zinok, selen, C, D, E uzivam.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk