Otázky na RNG

redka

Dim kupis na iherb com.... U nas to ma hoogle, ale neviem aku kvalitu ma ta znacka... Aj na mimibazare som nasla...

Babs2828

RNG ďakujem za odpoveď aj priložené linky, prečítala som. S tou angelikou čínskou problém nebude kúpiť, ale čo sa týka DIM nenašla som tu na Slovensku, ani v lekárni, ani v nejakom e-shope. Nevieš poradiť odkiaľ ho mám objednať? vďaka

gabi123

dobrý den p. RNG, prs. ta, má kava s hubou reichi organo gold nejaké špecifické účinky na zdravie, alebo je to iba reklamný trik výrobcov. Ďakujem za tvoju odpoved a čas.

RNG

cudzinec, to je velmi individualne a ja nemam na predpovedanie krystalovu gulu. Drzim ti palce aby si nemal s tym problem.

RNG

Babs, Sawe Palmetto znizuje hladinu DHT(dihydrotestosteron) ale nie hladinu testosteronu.Aspon nic na to som nenasiel
examine.com
Maca zvysuje hladinu testosteronu
www.mensfitness.com

V tomto clanku je o tom viac, pozri na
www.livestrong.com
Nakolko je to presne neviem, ale rozhodne DIM tam ma pozitivnu rolu, odporucam brat 2 x 100 mg.
Odpoeucam brat aj Dong Quai(angelika cinska, ) je to adaptogen specificky pre zeny a tiez upravuje hladiny hormonov .

Babs2828

Dobrý deň RNG, chcela by som sa opýtať, či je vhodné užívať MACA a SAW PALMETTO spolu? Prípadne, či je Maca vôbec vhodná pre mňa a nemám užívať len Saw palmetto?? Mám zvýšenú hladinu testosterónu, čo mi spôsobuje nepravidelný menštruačný cyklus a iné problémy súvisiace s PCOS. Štítnu žlažu, nadobličky mám OK, vaječníky produkujú viac androgénov. Nechcem užívať antikoncepciu, skôr skúsiť niečo prírodné, čo by mi znížilo hladinu testosterónu.. Ďakujem za radu

RNG

Cudzinec tie rozne chemicke lieky maju csetky skodlive postranne ucinky, vcitane aj nespavosti, Tj mozu ti robit viac skody, ako uZitku.
A kedze su navykove, nedaju sa len tak lahko prestat brat, za tym nasleduju totiz silne abstinencne nasledky, casto aj niekolko mesiacov. Takze mas pred sebou dlhy boj, zialbohu.