Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Saluinka je to nejaka candida alebo plesen, To je viacmenej jedno z hladiska ako na to: Pozri cez Google.sk pod mojim nickom a slovom Candida, co treba na to robit.

PF2014

Potreboval by som sa poradiť, nakoľko mám už pár mesiacov vážny problém, ktorý sa objavuje v určitých časových intervaloch. Vopred upozorňujem, že sa liečim na recidivujúcu depresívnu poruchu - stredne ťažká epizóda, takže to môže byť spôsobené aj tým dosť pravdepodobne, ale možno nemusí. Hlavný problém je ten, keď vstávam, sa cítim asi najhoršie, trvá mi nejaké 2 hodiny, kým sa telo nejako oklepe, dá dokopy, aby mi bolo lepšie, cítim sa strašne unavený. Potom medzi nejakou 11:00 až 19:00 som ešte v pohode, ale potom to znova príde a som neznesiteľne unavený, slabý. Ako keby sa ti chcelo strašne zaspať, ale proste to nejde. Nemám žiadne cez deň náročné aktivity, ktoré by ma mohli takto unaviť, proste som ráno a večer úplne vyšťavený, v strede dňa je to v pohode.

Nevieš o nejakej chorobe, alebo o niečom, čo by mohla spôsobovať takéto stavy, okrem tej depresie? Je to strašne obmedzujúce a neviem si dať rady, čo s tým.

Saluinka

Ahoj RNG. Mám biely výtok z pošvy, akné (velké hnisavé bolaky), biely povlak na jazyku... Je to podla teba kandida???? :/

RNG

Jaja, co budes robit je na tebe, ale na stafylokoky a escherichie coli je velmi ucinny roztok citricidalu, samozrejme toho praveho, co obsahuje quaternialne zluceniny a nie len vytazok z jadierok. A kedze vzdoruju atb, odporucam brat aj odmaskovace, ako NAC(2 x 600 az 1200 mg) a serrapatazu(3 x 120 000 IU.
Wobenzume je stary a slaby enzym, doplnkovy prioemysel dnes vyraba ovela silnejsioe a ovela lacnejsie. Na cistenie tela odporucam ekvivalent az 2 x 6 gramov pancreatinu, co najdes napr v 2 x 4 tablety pancreatinu firmy Country life, pozri cez iherb.com
alebo pancreatinu firmy Swansonvitamins.com pod nazvom Triple -strength pancreatin 4x Oba su entericky pokryte aby sa rozpustili az v crevach a neznicili kyselinami v zaludku.
Voci tomu jedna tabletka stareho Wobenzymu obsahuje len 200 mg pancreatinu a naviac nie je entericky ochranena.
Ale lekari [poznaju len to, co je schvalene farmaciou, doplnky im nic nehovoria, takze novsie a ucinnejsie a lacnejsie produkty nepoznaju

Jaja123

dcére 16 r. zistili stafylokok a e.coli v hrdle, je zároveň liečená na zníženú imunitu, imunor dobrala, teraz prvá dávka immodinu + nasadený wobenzym 3x3. Celkovo problém pretrváva cca 10 mesiacov. vybrala aj ATB, stafal, žiadna zmena, kapucínka 3 mesiace. Imunolog neodporúča dalšiu liečbu ATB. Mám ešte čakať ako sa organizmus zachová po immodine a wobenzyme, alebo je aj iná možnosť. Myslela som aj na oregánový olej, ako ho užívať? Prosím o radu.

RNG

Samisato,, uved e-mail adresu a napisem ti
Este lepsie, rozne otazky mam uz mnohokrat zodpovedane, najdes ich pod menom problemu a mojim nickom cez google.sk

RNG

PF, zlozenie znamena uvedenie mnozstiev z kazdej zlozky co tu chyba.
Tj miligramy a ine jednotky ucinnosti.
Takze ti to neviem posudit.
A slovo "udajne" pouzivaju slabo informovani amateri.
Lepsie informovani porovnavaju mnozstva ucinnych latok v doplnkoch s tym co lekari, co sa s tym zaoberaju odporucaju.

samisato

Dobrý večer RNG, chcem poprosiť o možnosť kontaktovať Vás napr. mailom. Moje zdravotné problémy sú dosť obsiahle. Môžem ich opísať sem, spolu s tým čo beriem, ale obávam sa, že to tu úplne zahltím. Preto prosím o možnosť napísať Vám na mail a dostať odporúčanie a dávkovanie výživových doplnkov. Ďakujem pekne.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk