Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

PF2014

Ahoj RNG, chcel by som vedieť tvoj názor na jednu kĺbovú výživu, ktorú som začal užívať, údajne je najsilnejšia na trhu a jedna z najlepších, aké tu u nás na Slovensku dostať. Napíšem sem zloženie, čo si o tom myslíš, či je to fakt kvalitné zloženie.

Joint Construction Komplex 3000 mg

Glukosamin (ako HCL, síran 2KCL)
Methylsulfonymethane (MSM)
Chondroitín sulfát A (CSA)
Chondroitín sulfát C (CSC)

Joint Lubrication Komplex 1000 mg

Ľanový olej (50% alfa linolénovej kyseliny)

Cetyl myristoleát: Proprietárna zmes
(Cetyl Myristoleaste, cetyl myristát, cetylpalmitát, cetylalkohol glycerol, cetylalkohol palmitoleát, oleát cetylalkohol)

Kyselina hyalurónová

Joint Support Komplex 1000 mg

Extrakt z koreňa zázvoru (Gingerols, Shogaols)

Koreň z kurkumy (kurkumín)

Boswellia (živica) (kyselina boswellianová)

Quercetin

Bromelain

RNG

Numbius, vlakniny su v zelenine, ovoci a zrninach. Takze mozes jest napr mliecne vyrobky, vajcia maso, ryby a podobne. A samozrejme to mozes brat aj na prazdny zaludok a dobre zapit.

numbius

RNG: prepac za tolke otazky, ale co mam vlastne jest pred branim candexu, alebo po jeho zobrati ? Ryby, vajcia?aby teda jedlo neobsahovalo vlakninu...?

numbius

Dr. Berkson protokol na pecen mozem ho uzivat sucasne pri proticandidovej diete ? alebo ho skusit az po dajme tomu mesiaci...? A dakujem velmi pekne za odpovede

RNG

Numbius, candex potrebujes od vlaknin oddelit ovela dlhsie, aspon 3 hodiny.
Odmorovanie tela od toxinov candidy moze trvat ovela dlhsie, nez vytlct takto expresne candidu. Pomoze ti pri tom enzymaticke cistenie aj absorbcne(nama mikrovlakniny) Pripadne ti pomoze si aj precistit pecen protokolom dr Berksona

RNG

Proti herpesom som v poslednom case pri mojej zene, co sa jej objavil pasovy herpes(VZV, shingles) som pouzil chaparal 2x1 gram, colostrum 15 gramov praskoveho, a monolaurin 2 x 5 gramov.Pila aj caj z chagy zaroven.
Po 8 dnoch jej to ustupilo, za 12 dni bola celkove vyhojena, bez stopy po vyrazkach a bez nasledkov na nervoch.
To je oproti normalnenu lieceniu expresne a mohlo to byt aj rychlejsie, keby zena nebola 2 dni spekulovala a posluchla by ma skorej.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk