Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

maria-2016

moze byt ze mam este aj nieco ine? EBV som prekonala a ostatne vysledky som mala ok.....co mi radis , co si mam dat este vysetrit?? uz 2 rok chodim k lekarom a kazdy mi pise lieky....ja ti napisem co vsetko beriem a pripadne by som ta poprosila o tvoju liecbu....tak psychiater: Helex sr 1mg, Sertralin Actavis 50mg,Mirzaten 15mg, Magne B6 3x1, Neurolog: Tebokan 2x1, Gabapentin300mg, MilgammaN 2x1, magnerot2x1, Guajacuran 3x1, Ascorutin, a ja som si kupila Imunoglukan P4 H beriem 3 tbl. a teraz uz 3 den pijem citricidal. No dost ma prehana. Je to v poriadku??? mala som aj 3 mesacnu kuru chlorelou. uz ozaj neviem co dalej . teraz ma posielaju k reumatologovi, ktory mi urcite da dalsie lieky. Z krvnych vysetreni mam vyssie hodnoty CEA- 5,84, fT4- hran. nizsie, celkovy protein nizsi, vysiu hod. ser amylazy, a hypovitaminozu D,,tak toto mam asi tak vsetko co mi zistovali,,,dali by sa tie lieky nahradit tvojou liecbou????

maria-2016

Mily RNG...pecitala som si o CMV na tvojej stranke vsetko....a zial musim povedat ze popis o tom co vsetko sposobuje CMV sedi na mna...zapal zaludka, pankreasu, criev, hrdla, usi, bolesti a horenie pravej polovici hlavy, zapal kosti ,nervo. sustavy, distonia svalstva a slachy sa mi akoby skracovali.teda bolest po celom tele...depresie, autoimunita st. zlazy a nadoblicky...oci, a tetania tazkeho stupna, palenie a pichanie koze, mravcenie, naval horucavy, osteochondroza, na mozgu chron. kalcifikaty., panicka porucha.....urcite som nieco vynechala, ale myslim si ze toho je tu dost. konecne rozumiem tomu co sposobuje CMV....

maria-2016

velmi krasne dakujem za odpoved....samozrejme mam viac zdravotnych problemov...ale o tom az neskor.....a asi ako dlho mam brat citricidal? Mam ho vraj originalny zakupila som si ho zo stranky ktoru si odporucil ty.....a este jedna otazocka...da sa z tychto mojich virusov a bakterii dajako dostat???dakujem ti krasne za odpoved...

RNG

A kedzne mas znicenu imunitu, tak sa ta drzi aj virus CMV(cytomegalovirus, a zrejme aj ine...) Takze si zaroven musis posilnovat viralnu imunitu, na co ti cast pomozu probiotika, a inac pozri cez Google.sk a mojim nickom a slovom herpes , ako sa branit proti roznym virusom.
Pridam tam aj monolaurin(2 x 5 gramov) aj colostrum(2 x 15 gramov v tvojom pripade, aspon nakratko) a 2 x 3 kvapky lemon grass oil, zamiesat do mixov.

RNG

Maria, to vsetko maju na vine plucne chlamidie, ktore znizuju imunitu podstatne, takze sa ta chyta naraz viac chorob. Zialbohu na ne atb su neucinne a tym ze atb znicia probiotika, este viac ti oslabia imunitu.
Odporucam ti brat dlhodobo, extrakt z olivovych listov, z obsahom 3 x 300 mg oleuropeinu, tiez kvapky samento coumanda a banderol(2 x 15 kvapiek z kazdeho.
Kedne mas viacej sekundarnych nakaz, musis bojovat aj proti nim pitim roztoku citricidalu, branim oreganoveho oleja v kapsiuliach a samozrejme odmaskvacov ako NAC(2 x 600 az 1200 mg) propadne aj serrpapeptazy,( 3 x 120 000 ) A samozrejme mikrovlakniny a probiotika na podstatne zvysenie imunity
Mas poriadny pech!

RNG

Na streptokoky pomaha pit roztok citricidalu(praveho) a tiez si ho kvapkat do nosa, , na heamophylus treba skor oreganovy olej a NAC, alebo serrapeptazy, kdeze tento sa vie zdruzovat do vacsich celkov a spolocne branit, tj treba ho odmaskovat.

maria-2016

a este som zabudla ze mam aj Klebsielu....a keby ste boli taky dobry a vysvetlili mi co je to CMV v mojom pripade...teda co sposobuje??? ani jeden lekar kde chodim mi to nechce vysvetlit....mam strasne pocity na kozi akoby mi tisicky ihiel bodali a citim palenie....

maria-2016

Chcela by som Vas poprosit o radu...Mam CMV vysoke igg 2400...G+ kokyv retiazkach-poz. G-kokobacily-poz. dlazdicovy epitel...menej ako 10/zor.p....leukocyty.....menej ako 25/zor.p.......alfahemolyticke streptokoky..nalez,,,Neisseria sp. nepatog....haemophilus parainfluenzae viac ako 10*5cfu/ml....brala som uz 13 druhov antibiotik...a vsetko to zacalo vlani s plucnymi chlamidiami. vyoperovali mi aj krcne mandle a od vtedy mam v hrdle pocit telieska a strasne hlieny vytahujem a vypluvam. Mamchronic. a aj akutne lym. uzliny okolo usi az do karotickeho systemu. pridala by som aj to ze mi diagnostikovali tetaniu tazkeho stupna s hypervent...vedeli by ste mi prosim Vas poradit? kupila som si citricidal a imunoglukan na imunitu...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk