Otázky na RNG

Jaja123

dcére 16 r. zistili stafylokok a e.coli v hrdle, je zároveň liečená na zníženú imunitu, imunor dobrala, teraz prvá dávka immodinu + nasadený wobenzym 3x3. Celkovo problém pretrváva cca 10 mesiacov. vybrala aj ATB, stafal, žiadna zmena, kapucínka 3 mesiace. Imunolog neodporúča dalšiu liečbu ATB. Mám ešte čakať ako sa organizmus zachová po immodine a wobenzyme, alebo je aj iná možnosť. Myslela som aj na oregánový olej, ako ho užívať? Prosím o radu.

RNG

Samisato,, uved e-mail adresu a napisem ti
Este lepsie, rozne otazky mam uz mnohokrat zodpovedane, najdes ich pod menom problemu a mojim nickom cez google.sk

RNG

PF, zlozenie znamena uvedenie mnozstiev z kazdej zlozky co tu chyba.
Tj miligramy a ine jednotky ucinnosti.
Takze ti to neviem posudit.
A slovo "udajne" pouzivaju slabo informovani amateri.
Lepsie informovani porovnavaju mnozstva ucinnych latok v doplnkoch s tym co lekari, co sa s tym zaoberaju odporucaju.

samisato

Dobrý večer RNG, chcem poprosiť o možnosť kontaktovať Vás napr. mailom. Moje zdravotné problémy sú dosť obsiahle. Môžem ich opísať sem, spolu s tým čo beriem, ale obávam sa, že to tu úplne zahltím. Preto prosím o možnosť napísať Vám na mail a dostať odporúčanie a dávkovanie výživových doplnkov. Ďakujem pekne.

PF2014

Ahoj RNG, chcel by som vedieť tvoj názor na jednu kĺbovú výživu, ktorú som začal užívať, údajne je najsilnejšia na trhu a jedna z najlepších, aké tu u nás na Slovensku dostať. Napíšem sem zloženie, čo si o tom myslíš, či je to fakt kvalitné zloženie.

Joint Construction Komplex 3000 mg

Glukosamin (ako HCL, síran 2KCL)
Methylsulfonymethane (MSM)
Chondroitín sulfát A (CSA)
Chondroitín sulfát C (CSC)

Joint Lubrication Komplex 1000 mg

Ľanový olej (50% alfa linolénovej kyseliny)

Cetyl myristoleát: Proprietárna zmes
(Cetyl Myristoleaste, cetyl myristát, cetylpalmitát, cetylalkohol glycerol, cetylalkohol palmitoleát, oleát cetylalkohol)

Kyselina hyalurónová

Joint Support Komplex 1000 mg

Extrakt z koreňa zázvoru (Gingerols, Shogaols)

Koreň z kurkumy (kurkumín)

Boswellia (živica) (kyselina boswellianová)

Quercetin

Bromelain

RNG

Numbius, vlakniny su v zelenine, ovoci a zrninach. Takze mozes jest napr mliecne vyrobky, vajcia maso, ryby a podobne. A samozrejme to mozes brat aj na prazdny zaludok a dobre zapit.

numbius

RNG: prepac za tolke otazky, ale co mam vlastne jest pred branim candexu, alebo po jeho zobrati ? Ryby, vajcia?aby teda jedlo neobsahovalo vlakninu...?