Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

sissa, prirodny bioidenticky progesteron sa da vyrobit aj laboratorne pouzitim enzymov. Vyrabaju ho z Diosgeninu, tj z yamu.
Zialbohu lekari ale predpisuju patentovane umele nahrazky tohoto hormonu,ktore maju rozne skodlive postranne ucinky.
Laboratorne /potravinarsky sa vyrabaju napr aj kvasene mliecne produkty a tie rozhodne nepovazujes za umele?!?

clavell

bolo to v inom ale pred tyzdnom.... to je v pohode ja viem ze toho mate vela...len by som potreboval...v niecom poradit...dakujem... eduardvano@centrum.sk

sissa

fiha, to je prirodne? ako je to mozne, ze to nie je synteticke, odkial sa da vziat progesteron? ale ja by som najradsej nastartovala svoje telo na produkciu progesteronu...idem pozriet aj yam. dakujem

RNG

Sissa, skus brat yam, davka musi obsahovat 200 mg diosgeninu.
Ale pomaha aj prirodny progesteron, co mozes dostat vo forme kremu, NOW napr ma dokonca s davkovaciou pumpickou a natieras si to raz az 2 x denne na vnutornu stranu stehien.

sissa

mily RNG, zelam ti krasne den!

chcem sa spytat - moj problem je uz vyse 5 rocne kazdomesacne spinenie tyzden pred menstruaciou. na krvi som nebola, no moj gynekolog si je isty, ze mam malo hromon druhej fazy cyklu. kedysi mi pichal hormonalne inj ale npomohlo to, tak som sa nechcela pchat umelinami. neriesila som to, lenze do dvoch rokov chcem mat babo a bojim sa, ze neotehotniem, resp si babo neudrzim, kedze vystelka maternice sa mi odlupuje este pred menstruaciou tyzden.

co si mam dat na podporu hormonov 2.fazy?? (myslim ze progesteron)

bylinky, caje kt by mi mohli pomoct?

myslim to seriozne. dakujem vopred.

clavell

dobry RNG ja len ci ste na mna nezabudli....ja som vam nechaval email... tu ze sa ozvete ak budete mat cas....dakujem...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk