Otázky na RNG

numbius

Dr. Berkson protokol na pecen mozem ho uzivat sucasne pri proticandidovej diete ? alebo ho skusit az po dajme tomu mesiaci...? A dakujem velmi pekne za odpovede

RNG

Numbius, candex potrebujes od vlaknin oddelit ovela dlhsie, aspon 3 hodiny.
Odmorovanie tela od toxinov candidy moze trvat ovela dlhsie, nez vytlct takto expresne candidu. Pomoze ti pri tom enzymaticke cistenie aj absorbcne(nama mikrovlakniny) Pripadne ti pomoze si aj precistit pecen protokolom dr Berksona

RNG

Proti herpesom som v poslednom case pri mojej zene, co sa jej objavil pasovy herpes(VZV, shingles) som pouzil chaparal 2x1 gram, colostrum 15 gramov praskoveho, a monolaurin 2 x 5 gramov.Pila aj caj z chagy zaroven.
Po 8 dnoch jej to ustupilo, za 12 dni bola celkove vyhojena, bez stopy po vyrazkach a bez nasledkov na nervoch.
To je oproti normalnenu lieceniu expresne a mohlo to byt aj rychlejsie, keby zena nebola 2 dni spekulovala a posluchla by ma skorej.

mamado

RNG, prepáč, ešte som zabudla na Astralagus, začala som ho brať keď som bola na CT pankreasu. Dva krát do týždňa chodím na rýchlu chôdzu, snažím sa hýbať, aj keď mám sedavé zamestnanie pri PC.

Ďakujem.

numbius

Rng: pre uistenie, som na proticandidovej diete (5den) no zial sa mi tvar opat vyhadzala svrbiace, mierne mokvajuce scervenane zony brada, usta nos. jazyk sa mi zmenil zo zlteho na taky bielo-svetlo zlty...robim niekde chybu? Moezem brat candex spolu s oreg. Olejom nebiju sa navzajom? Este spomeniem poobede uzivam psyllium potom pauza 30minut najem sa a beriem candex, Oreg. Olej+kokosak...staci takato pauza aby sa candex a vlaknina "nepojedali"?

mamado

RNG, prosím ťa opäť o radu.

V poslednej dobe sa mi stále vyhadzuje herpes najskôr v nose a potom na pere. Je to stále častajšie.
Ćítam tvoje rady aj v teme herpes. Neviem čo všetko by som použila.
Beriem okrem zápalových na pankreas / Curcumin, Boswelia, brala som Oregano oil, Citricidal, Berberine, Vlákniny, Triphala, probiotika, Enzými s každým jedlom, betain HCL, Entericky pokrytý enzým na čistenie,/
Selen, Zinok chelát, Ester C, Aloe vera prášok, vitamín D3 s K2, Serrapeptáza, Spirulina Pacifica. Stravu mám pestrú, zelenina, mäso, quinoa, jablka......
Teraz som si objednala L-lyzín prášok a 5HTP, nakoľko mám veľký problém so spánkom. Som veľmi oslabená.
Prosím Ťa čo ešte si mám skúsiť dávať aby som nemala stále ten herpes. Uvažujem, že si objednám Chaparal, Betaglukán 1/3, 1/6, Graviola? Viem, že z oslabenej imunity môže byť rakovina, veľa mojich blízkych na ňu zomreli.

Ďakujem moc moc moc

Čo ešte by mi mohlo pomôcť?

RNG

Redka "opatrnost je matka mudrosti" co plati najma pri citlivych veciach o com je primalo vedomosti, ako menenie hormonalnych hladin.Naviac je to velmi individualne, tj co moze pomoct jednemu, nemusi pomoct druhemu.

RNG

Thurzovka, samozrejme mozes pouzivat roztok citricidalu, ten je ucinny na hromady mikrobov, aj na take, na ktore atb nezaberu.

redka

aha no tak radsej budem opatrna.. skusam najskor len polku tabletky cize 25 mg... citala som aj neziaduce ucinky ako neziaduce ochplenie, niekomu aj vlasy viac padali, zhrubol hlas u zien, rychle budenie srdca a vyssi tlak, tak neviem no... a zasa ked mi to prilis zdvihne estrogen, tak to asi tiez nebude dobre... asi skusim najskor len ten yam a uvidim...

aj ked dhea ma aj benefity ako napr viac energie, zlepsenie pleti, zvysenie libida, vycsia vydrz pri cviceni, lepsie chudnutie, pomaha pri vycerpanych nadoblickach, pri pms, pri depresii, tiez som citala, ze sa pouziva aj pri liecbe lupusu... vsetko ma svoje plus aj minus... tak budem opatrna radsej... a mozno si tu tabletku rozdelim na 4 casti a budem si davat len stvrtinku denne... uvidim este...