Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Na streptokokov je znacne ucinny roztok praveho citricidalu, tj takeho co jasne hovori ze obsahuje quaternialne zluceniny. Je dobre ho kvapkat do nosa, kde sa infekcie z kvapockovej nakazy casto zdrzuju aj dlhe mesiace a nic ustne brane ich tam neadresuje. Samozrejme pomoze ten roztok aj pit.
Pomaha brat aj serrapaptazu, lebo mnohe infekcie sa vedia zdruzit a spolocne maskovat, takze do nich nevedia ucinne preniknut antimikrobialne latky.

RNG

Kajulka, kedze kremy maju rozne zlozky tj aj prenikajuce do tela cez kozu, osobne odporucam a sam si vyrabam vlastne kremy, zlozene len z kedlych zloziek=doplnkov. Inac do tela preniknu rozne chemikalie, nejedle a dokonca zamorujuce. Voac pozri cez google.sk pod mojim nickom a slovom prirodna kozmetika.

thurzowka

neviem, či sa mi podarí na druhýkrát trafiť sa do otázok na RNG, ale skúsim. Manželovi pri predtransplantačných vyšetreniach našli streptokoka v mandliach. Operáciu mandlí odmietame, čítala som tu rady na liečbu cez probiotiká, NAC a následne /možno/ antibiotiká, neviem postupnosť a dávkovanie,prosím o radu alebo navigáciu, ďakujem.

redka

Rng prosim ta, kupila som si wild yam od swansonu full spectrum (teda bohuzial nie ten so zarucenym obsahom diosgeninu) a tiez dhea 50 mg od natrolu... Na pms... Citam ze dhea posobi "energizujuco" a teda moja otazka je kedy ho brat? Asi najlepsie rano nie? Ked si ho dam teraz, tak sa asi moc nevyspim ci?

perla1

RNG prosim ta mam pred sebou skuskove obdobie,vela ucenia co by si odporucil na rychle ucenie a zapamatanie si uciva ci kombinaciu ginko-huperzin-vinpocetin, alebo aj lecitin alebo DMAE. Co z tohto alebo vsetko mam nasadit? DIk

kajulka6

Ahoj RNG, chcem kupit tento opalovaci krem z mineralnych filrov pre dieta a muza s bledou citlivou kozou. Co hovoris na zlozenie? Je tam nieco zle? Mam sa obavat filtrov ktore su NANO, pretoze uz aj to som videla na kremoch. to zlozenie je DECYL OLEATE, DICAPRYLYL CARBONATE, ZINC OXIDE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, COCOGLYCERIDES, TITANIUM DIOXIDE, SILICA DIMETHYL SILYLATE, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, TOCOPHERYL ACETATE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, STEARIC ACID, ALUMINA, TOCOPHEROL. [BI 694]. DAKUJEM

ninka24

Dobry den, chcem sa este opytat na zmes**(kokosák+cukor+citritidal). Davam ho dcere raz za den, vidim zlepsenie (bez zapalu), ale koza je velmi sucha a stipe ju. Premastujem to v priebehu dna kokosovym olejom. Staci to?
Ako dlho mozem zmes** aplikovat?
Dakujem.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk