Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

redka

romana RNG odporucal najma pancreatin quadruple strenght od solgaru... kupovala som ho na iherbe, ale uz dost dlhu dobu maju vypadok... neviem co sa deje...

RNG

saluinka, na ocistu hrubeho creva a criev vseobecne odporucam kazdemu brat 15 gramov zmesi mikrovlaknin a to nie len docasne, ale cely zivot.
Pomahaju aj Triphala, aktivne uhlie, zeolity a podobne

RNG

Romana, nase vlastne telo vyraba pancreatin, takze najblizsie nasemu telu a zaroven najlacnejsie je s betainom HCl a pepsinom je brat aj pancreatin.

RNG

Pancreatin nie je vyrobeny, ale produkuje ho pankreas. Ci uz nas, alebo zvieraci. Bezny doplnok je prasaci pancreatin co je velmi podobny nasemu vlastnemu.
Nuz ja mam vsetky tie menovane v zasobe a este ovela viac, lebo som uz stary a od mala nachylny na rozne choroby hornych dychacich ciest.

Saluinka

Ahoj RNG ,.. chcem si spraviť očistu hrubeho čreva ale dáko po domácky, žiadne lieky atd .. čo by si odporučil? Dakujeem

romana54

RNG... v predchádzajúcich tvojich príspevkoch som sa dočítala, že odporúčaš dáke tráviace enzýmy.. lepšie ako Wobenzym.. neviem či môžeš napísať o aký doplnok ide.. alebo aspoň mail..
Mám totiž strach, že betain hcl mi nezaberie tak docela, istila by som to ešte dákymi enzýmami... nech objednám naraz..
Vdaka za odpoved

ritta12

Ahoj Rng, prosim ta z coho je vyrobeny enzym Pankreatin?
A pri vnutrobunecnych infekciach stale pouzivas pri liecne extrakt z olivovych listov alebo tam uz odporucas ine silnejsie.
Ide mi o to ci si mam stale doma drzat zasoby z olivovych listov alebo mi na tie skolkarske nakazy postaci mat v zasobe Oregano a Citricidal, ci tieto dvoje prostriedky nepokryju aj infekcie co zahuby olivovy list s oleuropeinom. Dakujem

RNG

Numbius, robis to dobre, len candex rozklada celulozy a hemicelulozy, tj nesmies ho davat blizko mikrovlaknin alebo zelenin, ktore obsahuju celulozu.

RNG

Dendo, vyse 80% mykoz a caqndid je v hrubom creve, kde vytlacaju supera, probiotika. ked to tam vyhubis, tak to velmi pravdepodobne zmizne aj inde. Pozri cez Google.sk pod mojim nickom na temu candida

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk