Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

numbius

zdravim vas RNG, chcem sa vas opytat ci postupujem pri proti candidovej diete spravne,...
- rano sa naranajkujem potom uzivam 2kapsule oreg. olej, 2kapsule candexu, + lyzicu kokosaku
-obed 2kapsule oreg. olej, + lyzica kokosak
-poobede/vecer jedna lyzica vlaknina psyillium, opat 2kapsule oreg. olej, 2kapsule candex a kokosak jedna lyzica
-pred spanim zjem jablko a potom si dam probiotikum

- uzivam to spravne ? mozem spolu naraz uzivat candex a oreg. olej, popr. kedy uzivat psyllium aby bola vlaknina co najucinnejsia ?
dakujem za odpoved

Dendo111

Rng, mykóza ktorá sa prejavuje na pohlavných orgánoch. Vracia sa stále znova a znova poslednú dobu a preto mám pocit, že ju treba asi vyliečiť vnútorne.

RNG

Minka, si OK, kokosak sa absorbuje do tela a mala cast cukru spolu s nim a na kozi zostane cukrova "chrasta". Dufam, ze pouzivas velmi jemny praskovy cukor, ten sa lepsie rozmiesava v kokosaku na tekutejsiu pastu(nad 26 stupnov celzia, pod 26 uz tuhne ale na tele sa rozpusti spat.)
Obnovuj to kazdych 24 hodin.

ninka24

Dobry den,
mojej 6-rocnej dcere na infekciu na kozi ste poradil zmes (kokos+cukor+citritidal). Neviem, ci som to spravne pripravila, ale na kozi zostava sypky cukor (akoby sa v kokosovom oleji nerozpustil).....ma to tak byt, ci robim niekde chybu?
A este sa chcem opytat ako casto to mam aplikovat?

Dakujem.

RNG

Dendo, mykozy kde? V traviacom trakte xsi teba nasadit a podporovat mikrovlakninami probiotika,. co vyrobia hromady protilatok proti mykozam.
Povrchovo by som pouzil krem s 2 az 5% oreganoveho oleja.

RNG

Aby som nezabudol, ked objednas zo Swansonvitamins modified citrus pectines,aj berberine, objednaj si aj aloe vera powder a davaj denne pol lyzicky do vody, spolu s modified citrus pectines, lebo aloe je velmi hojive aj na oblicky, aj celkove zvysuje imunitu, ked ho beries dlhsie.

RNG

Josepine, ked mas pravdepodobne od liekov poskodene oblicky, brat viac liekov je nerozumne.. Mozno tvoj zvyseny tlak potrebuje len trochu vitaminov B, napr stress B plus C, a samozrejme dobry spanok, pozri cez google.sk pod mojim nickom na temy stres a spanok.
Nie som sio isty, cio nemas nejaky mikrob v oblickach, takze by som skusil brat prevencne aj berberine(2 x 1 gram) a monolaurin(2 x 5 gramov), pripadne kratkodobo aj vysoke davky colostra(15 gramov denne)
Zialbohu lekari nepoznaju vsetky infekcie, co sa mozu v oblickach udrzovat a nemaju ani presne testy na ne. Takze :istota je gulomet" zautoc na rozne mozne uvedenymi doplnkami, ked tam nemas infekciu tak si akurat stratila mozno 100 euro,ale ked ju tam mas, tak ti znici oblicky kompletne
A nezabudaj na mikrovlakniny a probiotika, to odporucam brat kazdemu cely zivot z hromady dovodov. Najma modified citrus pectines odmoruju cele telo,lebo sa absorbuju do krvi a vylucuju cez oblicky, tj aj tie ucinne odmoruju.

RNG

atra, zialbohu paretin/seroxat je navykova droga tj neda sa vysadit bez trpenia , co moze trvat aj zo 2 tyzdne.
St joh'ns wort ma podobne ucinky, tj SSRI, naviac je aj SNRI, aj na hladiny GABA a dopaminu je priaznivy , tj iste ti pomoze , ale nezarucujem ze nebudes trpiet tie 2 tyzdne vysadenim paretinu.
Osobne neodporucam brat hypericin a hyperforin v inych davkach, nez narazovych , tj 3 kapsule naraz denne, a len v pripade potreby.
Ale skus, mozno ti to pomoze pri prechode potlacit abstaky.

Dendo111

Ahoj RNG, chcel by som sa opýtať či mi nevieš odporučiť nejaký spôsob ako sa zbaviť mykózy nejakým prírodným spôsobom, ďakujem.

josephine12

dakujem RNG, čakala som na Tvoju odpoved, ako na spásu:) balíček je objednaný a k tomu aj nejaké iné veci, skúsim, dúfam, že to zaberie - musí, dnešná noc bola bez spánku a s tlakom 195/125 , nohy už som nevedela kde dať, akoby mi ten cortison podráždil aj nervy, ráno som dostala jedno magnézium, pri ktorom som skoro odpadla, a predpísané 6ks liekov na zníženie tlaku, nechápem tento postup lekára, ide mi zachraňovať obličky, a zvýši mi tak tlak, že musím brať 3x viac liekov jak doteraz , tak ešte raz Ti ďakujem, ja viem, že cez bylinky to je zdlhavá cesta, ale chcem to takto, len neviem, či môžem nabudúce odmietnuť ten cortison, ale som rozhodnutá, že tak spravím po dnešnej noci a dni :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk