Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

atra

Ahoj RNG, takže dnes som obdržala produkt St.John´s Wort.Chcela som sa ťa opýtať, či teda namiesto 10mg Paretínu, ktoré beriem 1x denne si mám dať 1 kapsulu tohto doplnku. Teda či môžem užívanie ADčka nahradiť týmto?

RNG

Josephine, nemam ani sajnu co ti nici oblicky, ale ked sa to zhorsuje, tak tam tie mikroby alebo parazity este stale su a rozmnozuju sa.
Odporucam teda protiparazitalnu kuru, pozri vo firme JUKL ju maju, tiez brat berberine aj pit roztok citricidalu, pripadne brat aj 2 x 5 gramov monolaurinu a 15 gramov praskoveho colostra.
Viem je to strielanie do tmy, ale odporucam neskodne prostriedky dufajuc ze jeden z nich zaberie na tie mikroby co tam velmi pravdepodobne mas.

josephine12

dobrý deň , tak sa ozývam skoro po dvoch mesiacoch a prosím zase o radu.
Mám kreatinín už 370, čajík z chanca piedra pijem,lecitín užívam, ale zase sa zhoršili hodnoty kreatinínu, tak mi dnes bez upozornenia dal do infúzie hydrokortizon, bolo mi zle, tak, že som sa skoro dovracala,tlak na prsiach a v krku, a krvný tlak išiel hore, tak mi dali zase liek na zníženie tlaku:( - paradoxne, šak čo ? na lieky - lieky, prosím RNG vieš mi ešte poradiť čím skúsiť zregenerovať obličky? som proti chémii, a chcem to dosiahnuť nejak prirodzene, nie takto ako lekár,hladala som aj na Tvojej stránke, odkazy, čo si mi napísal, ale moc sa v tom nevyznám, dakujem za skorú odpoved.

RNG

Vlakniny su pri proticandidivej diete nevyhnutne, inac si nemozes rozmnozit probiotika tak, aby vytlacili vsetky ostatne neziaduce mikroby v crevach, vcitane kvasnych(candidy) a plesnovych/hnilobnych

RNG

Numbius, akokolvek.Len musis pit 50 nasobok vody s tym, aby ta to nezapieklo.
Ja si zmes roznych mikrovlaknin davam do mojej vody na pitie, spolu s vitaminom C a inymi, ochutene nesladenymi koncentratami roznych kvalitnych ovoci(cucoriedky, visne,granatove jablko...)a to pijem po cely den

RNG

Romana, ja mam tiez nedostatok kyselin v zaludku a ta 2w0 minut pred zobranim oreganovej kapsule si dam jednu kapsulu Betainu HCl, tj entericke kapsule oreganoveho oleja sa mi nedostanu do nekysleho zaludka. Samozrejme s nimi jem a zaroven si dodam este viac kyselin, lebo ja dnes bez 3 kapsul kyselin nemozem stravit jedlo aj tak. Nie kazdy ma ale taky problem, ale zda sa, ze ty ho tiez mas.

numbius

Zdravim vas rng mam este otazocky na vasz kupil som si psyllium husk powder vo forme prasku (muka) ako spravne konzumovat tuto vlakninu ? Na prazdny zaludok vrchovata cajova lyzica+dostatok vody? Alebo mozem aj kludne po jedle?na zaver ak nastupujem na proti kandidovu dietu mozem uzivat: vlakninu spomunanu vyssie? Je dovolena fazula cez proti candidovej ociste,..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk