Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Oriesok, pri dnesnej tichej epidemii virusov radim kazdemu si zvysovat viralnu imunitu a nie vycjkavat, az sda mu nejaky virus z tyuch co nosime v sebe premnozi, alebo z vonkajsich, ktorych dnes obieha rekordne vela sa mu nakazi a poskodi telo.
Virusy sa obvykle nedaju celkom znicit ani zamedzit nakaze s nimi, ale potlacenim ich rozmnozovania sa daju minimalizovat skody co napachaju, takze v lepsom pripade sa ani nemusia viditelne prejavit.
Pozri cez google.sk pod mojim nickom a slovom herpes ako na to. Treba pouzit viacero z uvedenych doplnkov a obcas ich obmienat. Uviedol som ich v poradi od najslabsich po najsilnejsie
Ja som minuly rok, ked moja zena dostala pasovy herpes pouzil na nu chaparal 2x1 gram, colostrum 15 gramov, zinok 50 mg a monolaurin 2 x 10 gramov. A bpola z toho v rekordnom case von, bez akychkolvek permanentnych nasledkov, co su u starych ludi pri tejto chorobe viacmenej ocakavane kedze tento virus casto napada nervy aj mozog.

ritta12

Rng mam doma cele balenie tabliet z olivovych listov, ty si tie olive leaf odporucal najma na clamydie a boreliozy? Takze ako si napisal teraz uz namiesto olive leaf s oleuropeinom odporucas nove veci ako NAC a serrapeptaza a na vnutrobunecne parazity ucinne kvapky samento, coumanda a banderol na boreliozu a chlamydie?
Tak pri akej chorobe mozem pouzit olivove listy s oleuropein,kedze sme so synom casto chory,kedze je skolkar, mam to masadit pri kasli,alebo soploch. Dik

Lenka Matusako

Ahoj Rng..priatel ma problem...robi sa mu dost casto velmi velky vred na stehnach a teraz aj na bruchu.Vraj ma oslabenu imunitu.Prosim ta da sa nieco s tym ribit?dakujem krasne

oriesok.dn

ak to nepojde ani na tu, tak uz Vás s tým nebudem otravovať!!!..a este by som sa chcela spýtať na jeden problém,často mávam herpes na perách a teraz sa mi vyhodil aj genitálny,ja viem že herpes sa nedá úplne vyliečiť,ale čo ho môže najlepšie potlačiť?..môžem poprosiť o Váš názor?...veľmi pekne Vám ďakujem!!!

oriesok.dn

tak som si koli tomu vytvorila este jednu e-mailovu adresu, prosim ťa este o jeden posledný pokus na túto adresu 80nela80@gmail.com

RNG

Nie si sam, co mas problem. Viacero ludi mi alebo nevie poslat spravu alebo ju odomna nedostanu. Obvykle je ale problem na Slovensku u tvojho servera.

RNG

Numbius , citricidal tiez pomoze , ale oreganovy olej a niektore zlozky kokosaku su na potlacenie plesni a candid najucinnejsie. Samozrejme, kedze bunkove steny tychto su povacsine celulozove a hemicelulozove, enzym Candex ich vie rozpustit/porusit.

numbius

rng dakujem za rady, snad sa optimalizujem a cadidu potlacim...
- este sa ta chcem opytat pri proti-candidovej diete ake odporucas davkovanie candexu + ako dlho ho mozem brat ?
-pisal si tiez ze kokosak, candex a oregano oil je najucinejsi na potlacenie candidy, nechyba tam tiez citricidal ?
- mozem pocas proti-candidovej diety brat pripravky ako selenium yeast free, silymarin milk thistle extract, liver detoxifier and regenerator + psyllium husk powder ?

RNG

oriesok, pouzil som tuto e-mail adresu
d.harvancova@centrum.sk
Skontroluj si to. Robim aj treti pokus na tuto uvedenu adresu

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk