Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Biorezonancia sice funguje, len nie je spolahliva ani ako diagnoza, ani ako liecenie.
A kedze je to konkurencia inzinierov medicine, pochopitelne sa to potlaca.

RNG

Perla, je to velky problem a az teraz to lekari objavuju. Ale od psenice je raz, jacmen a najma ovos ovela menej skodlivy, a zrniny ako quinoa, teff a chia su nepomerne lepsie. Ja mam velke problemy tiez to nahradzat na stare kolena, hlavne ked mam tak velmi rad chlieb, co pre mna aj tak ako cukrovkara DM-2 dnes je zle. Nuz snaz sa jest aspon tie menej skodlive a samozrejme celozrnne, lebo nase telo potrebuje vsetky zlozky zrna, nie len bielu muku z neho, ale aj klicky(otruby) a vlakniny, ktore spomaluju absorbciu cukrov, cim sa nam hladina cukrov v krvi pocas dna vyrovna, bez skokov, a tak nam to ochrani pankreas, ktoremu tie skoky nerobia dobre a ktory po case skokov a presilenia zlyha( jeden z dovodov na cukrovku DM-2)

RNG

Zuzanna A, koloidne striebro sice nici v styku hromady mikrovov, ale v zaludku po vypiti ma zivotnost len sekundy a jeho dalsi ucinok v tele je mozno tisicina toho, co mal tych par sekund v zaludku.
Citricidal je ale stabilny a v tele sa nenici, ani oreganovy olej.
davka citricidalu pre 70 kd vahu je 35 kvapiek do litra vody, pit po malickyc glgoch cely den, nie naraz!!!
Oreganovy olej v malickych enterixckych kapsulkach ako ma firma NOW sa davkuje na 70 kg osobu 3 x 2 kapsulky. Nesmie sa rozhryznut, lebo je to silne palivy olej a entericky pokryty sa rozpusti az v crevach, tj nepali v ustach hrdle ani zaludku. NAC na dospelu osobu(70 kg) je 2 x 600 az 1200 mg. Tato kapsulka sa da otvorit z rozpustit vo vode, takze dieta to moze pit prichutene cez slamku pocas celeho dna akoze "citronovu vodu"

perla1

No toho som sa obavala Rng ze mi napises ze ten pan ma pravdu, takze knihu psenicny mozog si asi precitam. Ale prosim ta co teda jest? Cim to nahradit,to mam doma piect chleba,pecivo, ale ze ani celozrnne nie je dobre,nic...
A k tej biorezonancii ved prave preto som sa to teba pytala lebo si tu elektrotechniku studoval, takze to nefunguje, alebo ten pristroj nevie nasledne vyliecit choroby na tych vlnovych dlzkach na ktorych su akoze tie bakterie,virusy,parazity...inak zaujimave ze kopa lekarov u nas tak lieci..dakujem

Zuzana A.

Ešte prosím ak dcéra neprehltne kapsule aký oreganový olej použiť ? Alebo môžem kapsulu otvoriť? Ďakujem

Zuzana A.

RNG ,Ďakujem veľmi pekne za odpoveď, ešte sa chcem opýtať na koloidne striebro, čítala som, že ničí tieto baktérie. Odporúčate ? NAC odhlieňovač koľko mg ? Probiotiká môže užívať dlhodobo?

RNG

Zuzanna, deti v blizkom kontakte si casto davaju vzajomne nakazy vo forme kvapockovych infekcii Mnohe nosia v sebe rozne nakazy, tj su "bacilonosioci", hoci sami maju obranu dost vysoku, takze sa to na nich neprejavuje.
Na nakazy z kvapockovych infekcii najlepse pomaha kvapkat roztok citricidalu do nosa, v leze s hlavou zaklonenou co najviac dozadu, aby sa to dostalo aj do celnych dutin. Na odhlienenie a potlacenie hlienovych infekcii radim pouzivat NAC a oreganovy olej, taky, co ma napr firma NOW v enterickych kapsuliach. Odporucam aj pit roztok citricidalu, aspon pokial ma v tele aktivnu infekciu.
Odporucam jej dat si vysetrit krv na boreliozu a chlamidie pneumoniae, lebo tieto obe znizuju podstatne imunitu a ludia su potom velmi chorlavi.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk