Otázky na RNG

RNG

Numbius , citricidal tiez pomoze , ale oreganovy olej a niektore zlozky kokosaku su na potlacenie plesni a candid najucinnejsie. Samozrejme, kedze bunkove steny tychto su povacsine celulozove a hemicelulozove, enzym Candex ich vie rozpustit/porusit.

numbius

rng dakujem za rady, snad sa optimalizujem a cadidu potlacim...
- este sa ta chcem opytat pri proti-candidovej diete ake odporucas davkovanie candexu + ako dlho ho mozem brat ?
-pisal si tiez ze kokosak, candex a oregano oil je najucinejsi na potlacenie candidy, nechyba tam tiez citricidal ?
- mozem pocas proti-candidovej diety brat pripravky ako selenium yeast free, silymarin milk thistle extract, liver detoxifier and regenerator + psyllium husk powder ?

RNG

oriesok, pouzil som tuto e-mail adresu
d.harvancova@centrum.sk
Skontroluj si to. Robim aj treti pokus na tuto uvedenu adresu

RNG

Biorezonancia sice funguje, len nie je spolahliva ani ako diagnoza, ani ako liecenie.
A kedze je to konkurencia inzinierov medicine, pochopitelne sa to potlaca.

RNG

Perla, je to velky problem a az teraz to lekari objavuju. Ale od psenice je raz, jacmen a najma ovos ovela menej skodlivy, a zrniny ako quinoa, teff a chia su nepomerne lepsie. Ja mam velke problemy tiez to nahradzat na stare kolena, hlavne ked mam tak velmi rad chlieb, co pre mna aj tak ako cukrovkara DM-2 dnes je zle. Nuz snaz sa jest aspon tie menej skodlive a samozrejme celozrnne, lebo nase telo potrebuje vsetky zlozky zrna, nie len bielu muku z neho, ale aj klicky(otruby) a vlakniny, ktore spomaluju absorbciu cukrov, cim sa nam hladina cukrov v krvi pocas dna vyrovna, bez skokov, a tak nam to ochrani pankreas, ktoremu tie skoky nerobia dobre a ktory po case skokov a presilenia zlyha( jeden z dovodov na cukrovku DM-2)

RNG

Zuzanna A, koloidne striebro sice nici v styku hromady mikrovov, ale v zaludku po vypiti ma zivotnost len sekundy a jeho dalsi ucinok v tele je mozno tisicina toho, co mal tych par sekund v zaludku.
Citricidal je ale stabilny a v tele sa nenici, ani oreganovy olej.
davka citricidalu pre 70 kd vahu je 35 kvapiek do litra vody, pit po malickyc glgoch cely den, nie naraz!!!
Oreganovy olej v malickych enterixckych kapsulkach ako ma firma NOW sa davkuje na 70 kg osobu 3 x 2 kapsulky. Nesmie sa rozhryznut, lebo je to silne palivy olej a entericky pokryty sa rozpusti az v crevach, tj nepali v ustach hrdle ani zaludku. NAC na dospelu osobu(70 kg) je 2 x 600 az 1200 mg. Tato kapsulka sa da otvorit z rozpustit vo vode, takze dieta to moze pit prichutene cez slamku pocas celeho dna akoze "citronovu vodu"

perla1

No toho som sa obavala Rng ze mi napises ze ten pan ma pravdu, takze knihu psenicny mozog si asi precitam. Ale prosim ta co teda jest? Cim to nahradit,to mam doma piect chleba,pecivo, ale ze ani celozrnne nie je dobre,nic...
A k tej biorezonancii ved prave preto som sa to teba pytala lebo si tu elektrotechniku studoval, takze to nefunguje, alebo ten pristroj nevie nasledne vyliecit choroby na tych vlnovych dlzkach na ktorych su akoze tie bakterie,virusy,parazity...inak zaujimave ze kopa lekarov u nas tak lieci..dakujem