Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Minka, zmes pozostava a polievkovej lyzice kokosaku, 1.5 lyzice jemneho praskoveho cukru a 10 kvapiek citricidalu. Treba to velmi dobre pomiesat, Zmes samozrejme v teplote pod 26 stupnov Celzia stuhne, ale aj tak sa da natierat.
Ja ju mam v kazdej kupelni, lebo ako cukrovkarovui sa mi ziadne skrabance alebo rany nechcu inac hojit.

Zuzana A.

Dobrý deň RNG,chcela by som vás veľmi poprosiť o pomoc moja 10 ročná dcéra, ktorá ma DMO trpí opakovanými zápalmi pľúc. Posledný bol teraz v apríli t.č.je ešte na atb Biseptol inhaluje a užíva prípravky na vykašliavanie, probiotiká a užíva dlhodobo cca 2 mes. pripravok Vironal /od Energy/.Medzi zápalmi plúc nemáva ani nádchu ani zápaly priedušiek ani nič také z čoho by tie zápaly mohli vznikať.Naposledy jej boli vykultivované Streptococcus pneumoniae, Klebsiella pneumoniae, Enterobacter cloacae, Acinetobacter baumannii a Kvasinkové mikroorganizmy. Už som z tejto situácie neštastná a neviem čo robiť, aby sa jej zápaly nevracali.Ďakujem za váš čas a odpoveď.

ninka24

Dobrý den, pre dceru s infekciou na kozi ste mi doporucil hojivu zmes: kokosovy olej, praskový cukor a par kvapiek citricidalu. Mohol by ste mi prosim napisat pomer tychto kompomentov.
Dakujem.

RNG

Numbius, bezsacharidova dieta, pouzitie kokosoveho oleja oreganoveho oleja , enzymu candex potlaci candidu o tolko rychlejsie,niekedy sa to podari aj za 2-3 tyzdne, nez len brat mikrovlakniny a probiotika same a drzat permanentne stravu chudobnu na cukry a jemne muky., co nakoniec odporucam kazdemu.

mamado

RNG, veľmi pekne Ti ďakujem za môjho syna.Dnes sme boli na kontrole a výsledky má v poriadku.
Mal problémy s pečeňou, riadila som sa Tvojimi radami a zabralo.
Pán Boh Ťa žehnaj.

numbius

RNG: chapem co tym myslim, ale nedostal som jednoznacnu odpoved, ako co najefektivnejsie potalcit candidu na "priatelskejsiu" uroven... ?
- mam nasadit aj candex ?

RNG

Numbius, ako som povedal, candidu mozes potlacit na prijatelnu uroven, ale nie sa jej kompletne zbavit, lebo aj keby si to dokazal, tak dostanes nove a nove mikroby, ktorymi sme cely zivot obklopeni a jedine co mozes robit je nedat im moznost sa premnozit ale naopak podporit pre nas uzitocne mikroby, ktore zaroven potlacia tie skodlive.

numbius

dakujem za odpoved RNG:
- takze mozem si precistit pecen vyrobkami ktore som spomenul nizsie, ked uz som ich kupil ?sucasne s proti-candidovou dietou...?
- mam v zasobe aleo vera kapsule, oregano oil kapsule, odporucas opat k tomuto este dokupit kokosovy olej, citricidal a odporucas aj candex ? alebo ako sa spravne zbavit candidy, nakolko ani uzivanie pripravkov nic nezarucuje ? prosim ta porad ako spravne eliminovat chyby pri protiplesnovej diete...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk