Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

Zuzana A.

RNG ,Ďakujem veľmi pekne za odpoveď, ešte sa chcem opýtať na koloidne striebro, čítala som, že ničí tieto baktérie. Odporúčate ? NAC odhlieňovač koľko mg ? Probiotiká môže užívať dlhodobo?

RNG

Zuzanna, deti v blizkom kontakte si casto davaju vzajomne nakazy vo forme kvapockovych infekcii Mnohe nosia v sebe rozne nakazy, tj su "bacilonosioci", hoci sami maju obranu dost vysoku, takze sa to na nich neprejavuje.
Na nakazy z kvapockovych infekcii najlepse pomaha kvapkat roztok citricidalu do nosa, v leze s hlavou zaklonenou co najviac dozadu, aby sa to dostalo aj do celnych dutin. Na odhlienenie a potlacenie hlienovych infekcii radim pouzivat NAC a oreganovy olej, taky, co ma napr firma NOW v enterickych kapsuliach. Odporucam aj pit roztok citricidalu, aspon pokial ma v tele aktivnu infekciu.
Odporucam jej dat si vysetrit krv na boreliozu a chlamidie pneumoniae, lebo tieto obe znizuju podstatne imunitu a ludia su potom velmi chorlavi.

RNG

Minka, zmes pozostava a polievkovej lyzice kokosaku, 1.5 lyzice jemneho praskoveho cukru a 10 kvapiek citricidalu. Treba to velmi dobre pomiesat, Zmes samozrejme v teplote pod 26 stupnov Celzia stuhne, ale aj tak sa da natierat.
Ja ju mam v kazdej kupelni, lebo ako cukrovkarovui sa mi ziadne skrabance alebo rany nechcu inac hojit.

Zuzana A.

Dobrý deň RNG,chcela by som vás veľmi poprosiť o pomoc moja 10 ročná dcéra, ktorá ma DMO trpí opakovanými zápalmi pľúc. Posledný bol teraz v apríli t.č.je ešte na atb Biseptol inhaluje a užíva prípravky na vykašliavanie, probiotiká a užíva dlhodobo cca 2 mes. pripravok Vironal /od Energy/.Medzi zápalmi plúc nemáva ani nádchu ani zápaly priedušiek ani nič také z čoho by tie zápaly mohli vznikať.Naposledy jej boli vykultivované Streptococcus pneumoniae, Klebsiella pneumoniae, Enterobacter cloacae, Acinetobacter baumannii a Kvasinkové mikroorganizmy. Už som z tejto situácie neštastná a neviem čo robiť, aby sa jej zápaly nevracali.Ďakujem za váš čas a odpoveď.

ninka24

Dobrý den, pre dceru s infekciou na kozi ste mi doporucil hojivu zmes: kokosovy olej, praskový cukor a par kvapiek citricidalu. Mohol by ste mi prosim napisat pomer tychto kompomentov.
Dakujem.

RNG

Numbius, bezsacharidova dieta, pouzitie kokosoveho oleja oreganoveho oleja , enzymu candex potlaci candidu o tolko rychlejsie,niekedy sa to podari aj za 2-3 tyzdne, nez len brat mikrovlakniny a probiotika same a drzat permanentne stravu chudobnu na cukry a jemne muky., co nakoniec odporucam kazdemu.

mamado

RNG, veľmi pekne Ti ďakujem za môjho syna.Dnes sme boli na kontrole a výsledky má v poriadku.
Mal problémy s pečeňou, riadila som sa Tvojimi radami a zabralo.
Pán Boh Ťa žehnaj.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk