Otázky na RNG

Zuzana A.

Ešte prosím ak dcéra neprehltne kapsule aký oreganový olej použiť ? Alebo môžem kapsulu otvoriť? Ďakujem

Zuzana A.

RNG ,Ďakujem veľmi pekne za odpoveď, ešte sa chcem opýtať na koloidne striebro, čítala som, že ničí tieto baktérie. Odporúčate ? NAC odhlieňovač koľko mg ? Probiotiká môže užívať dlhodobo?

RNG

Zuzanna, deti v blizkom kontakte si casto davaju vzajomne nakazy vo forme kvapockovych infekcii Mnohe nosia v sebe rozne nakazy, tj su "bacilonosioci", hoci sami maju obranu dost vysoku, takze sa to na nich neprejavuje.
Na nakazy z kvapockovych infekcii najlepse pomaha kvapkat roztok citricidalu do nosa, v leze s hlavou zaklonenou co najviac dozadu, aby sa to dostalo aj do celnych dutin. Na odhlienenie a potlacenie hlienovych infekcii radim pouzivat NAC a oreganovy olej, taky, co ma napr firma NOW v enterickych kapsuliach. Odporucam aj pit roztok citricidalu, aspon pokial ma v tele aktivnu infekciu.
Odporucam jej dat si vysetrit krv na boreliozu a chlamidie pneumoniae, lebo tieto obe znizuju podstatne imunitu a ludia su potom velmi chorlavi.

RNG

Minka, zmes pozostava a polievkovej lyzice kokosaku, 1.5 lyzice jemneho praskoveho cukru a 10 kvapiek citricidalu. Treba to velmi dobre pomiesat, Zmes samozrejme v teplote pod 26 stupnov Celzia stuhne, ale aj tak sa da natierat.
Ja ju mam v kazdej kupelni, lebo ako cukrovkarovui sa mi ziadne skrabance alebo rany nechcu inac hojit.

Zuzana A.

Dobrý deň RNG,chcela by som vás veľmi poprosiť o pomoc moja 10 ročná dcéra, ktorá ma DMO trpí opakovanými zápalmi pľúc. Posledný bol teraz v apríli t.č.je ešte na atb Biseptol inhaluje a užíva prípravky na vykašliavanie, probiotiká a užíva dlhodobo cca 2 mes. pripravok Vironal /od Energy/.Medzi zápalmi plúc nemáva ani nádchu ani zápaly priedušiek ani nič také z čoho by tie zápaly mohli vznikať.Naposledy jej boli vykultivované Streptococcus pneumoniae, Klebsiella pneumoniae, Enterobacter cloacae, Acinetobacter baumannii a Kvasinkové mikroorganizmy. Už som z tejto situácie neštastná a neviem čo robiť, aby sa jej zápaly nevracali.Ďakujem za váš čas a odpoveď.

ninka24

Dobrý den, pre dceru s infekciou na kozi ste mi doporucil hojivu zmes: kokosovy olej, praskový cukor a par kvapiek citricidalu. Mohol by ste mi prosim napisat pomer tychto kompomentov.
Dakujem.

RNG

Numbius, bezsacharidova dieta, pouzitie kokosoveho oleja oreganoveho oleja , enzymu candex potlaci candidu o tolko rychlejsie,niekedy sa to podari aj za 2-3 tyzdne, nez len brat mikrovlakniny a probiotika same a drzat permanentne stravu chudobnu na cukry a jemne muky., co nakoniec odporucam kazdemu.