Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Rita, infekcie , co vedia zit v hlienoch a z hlienov su typu kvasne a plesnove.Ked nas z akehokolvek dovodu zahlienenie, tak sa ti tam nastahuju ako sekundarne infekcie, na ktore zialbohu lekari maju dost malo liekov a atb ich skor podporia, nez znicia.
Typicka je napr infrekcia aspergillus pneumoniae, na co atb su nielenze neucinne, ale ho dokonca podporia
Ale NAC a oreganovy olej ho potlacia.
Na virusy su antiviralne, pozri napr cez Google.sk pod mojim nickom a slovom Herpes, co vselico je na to uzitocne. Treba brat viacero Z menovanych a obcas obmienat. Ja mam osobne vyskusany chaparal, extrakt z olivovych listov, chagu, a colostrum,, tiez monolaurin
A samozrejme vitamin C, D-3, selen, jod, zinok,probiotika a mikrovlakniny, co odporucam kazdemu si doplnovat aj tak.

RNG

Chory pankreas treba liecit. Obvykle je napadnuty roznymi mikrobami tj liecenie spociva v roznych antimikrobialnych, ako citricidal, oreganovy olej,extrakt z olivovych listov, berberine,atd. Samozrejme treba si nasadzat probiotika a rozmnozovat ich branim hromady mikrovlaknin.
Ked mas zapal pankreasu, znamena, ze mas malo enzymov a preto si ich treba doplnit s kazdym jedlom. Casto je zapal pankreasu spojeny s nedostatkom kyselin, kde a rozne skodlive mikroby prebojuju do tela pre nedostatok kyselin, ktore v dostatku by ich zabili.
Krill olej je len vyziva a na pankreas nema prakticky ziadny ucinok.

RNG

Oriesok, to je len odmorovanie pecene. Na telo celkove treba brat aj enzymy.
Alventa/venlafaxine je SSRI, a SNRI, ale to mas aj s vytazkom zo St John'2 Wort, naviac ten je ucinny aj na dopamin a GABA v mozgu, tiez utisujuce neurotransmitery, ako som to spomenul uz v predosl;ycy prispevkoch.

RNG

Ninka, mne sa to nezda ako atopicky exem, ale ako infekcia.
Skus na to napr hojivu zmes kokosovy olej, praskovy cukor a par kvapiek citricidalu.

redka

prepac ritta ze sa miesam do diskusie, ale davas synovi aj nieco na zlepsenie imunity alebo len liecis uz vziknutu chorobu? mozno by mu pomohlo nieco ako kolostrum, astragalus, cordyceps a pod... pardon len tak sa pytam ci aj v tomto smere nieco robite...

ritta12

RNG napisal si mi ze
Citricidal je najma na bakterie, ale je ucinny aj na niekolko virusov a parazitov.

Oreganovy olej je najma na plesne a kvasne infekcie, ale je uzinny aj na niektore bakterie.
U nas je problem ze syn je tyzden v skolke a ostane chory, preliecim ho citricidalom,oreganom a inymi liecivami, vyliecim ho je ok a zas po tyzdni je doma ALE rychlo chyta sople,kasel preliecim,ale je taky zahuhnany,soplavy. A to ma zaujima co je najvhodnejsie ci Oregano alebo Citricidal? Ty na sople odporucas Oreganovy olej ALE mne sa nezda ze ma v nose plesen alebo kvasnu infekciu.Alergiu syn nema.
Este sa spytam na olivovy list, ten je ucinny okrem vnutrobunkovych bakterii aj na virusy? Takze pri chripke je najvhodnejsi olivovy list,pred citricidalom a oreganom? DAKUJEM

gabi123

English,prosim ta znovu o radu, moze uzivanie kril oil mat negative ucinky na chory pankreas? Dakujem za tvoju odpoved

oriesok.dn

RNG,môžem ťa poprosiť o radu?...presne ktoré produkty by som mala užívať na odmorenie tela, ked postupne vysádzam AD (konkrétne som užívala Alventu 75mg 3x za den nieco vyse pol roka). Tieto vsetky by to mali byt, alebo este + niečo iné? Ďakujem!

Doctors Best, Best Alpha-Lipoic Acid 300, 300 mg, 60 Veggie Caps (2 x 1 kapsula medzi jedlom)

Now Foods, Silymarin, Milk Thistle Extract, 150 mg, 120 Vcaps (3 x 2 kapsule medzi jedlom)

Healthy Origins, Seleno Excell, 200 mcg, 180 Capsules (2 x 1 tableta medzi jedlom)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk