Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Ritta, z mojich lekarskycy zdrojov som zatial o vytazku z islandskeho mach(cetralin) nepocul nic na prakticke pouzitie. Takze je to este stale len bylina s dost neurcitymi vlastnostami. Tradicne ju pouzivaju na caje pri kasli.

RNG

Redka tvorenie mikrotrhlin vo svaloch je pre kratke kolagenove vlakna, co sa da posilnovat postupne branim vacsich davok vitaminu C a L-lysinu.
Inac cvicit treba opatrne, max so 40% maximalnej vahy na kazdy sval, vtedy sa netvcoria trhliny.

perla1

Zdravim Rng,idem opat po radu...kedze tento rok som vkuse chore a uz 2 x som skoncila na plucnom kvoli suchemu kaslu ktory trval skoro mesiac a az tam mi lekar poradil kombinaciu na suchy drazdivy kasel Kodein+ Antihistaminikum a za 3 dni mam po kasli tak som skusila a super zabralo,povedal mi este ze bez tejto kombinacie by som kaslala este cca 2-3tyzdne a potom to samo preslo ale jasne ze nikto netuzi kaslat viac. Ide o to ze co z prirodnych doplnov by si odporucil na suchy drazdivy kasel, mna najprv zacne boliet hrdlo,teplota 37,potom to polavi po par dnoch a mam slabu nadchu a tento blby kasel + teraz som aj zachripnuta. Jesne ze oregano a Citricidal pouzivam. Dakujem

ritta12

Ahoj RNG, poculsi o Islandskom Lisajniku,teraz sa dost o tom pise ze je to vyborne ako prevencia proti bakteriam a virusom na slizniciach ze sa vytvori film ktory chrani a velmi vhodne pre deti. Je to teda ucinne?
Nasla som cmulacie cukriky s lisajnikom a na obsah maju 36mg lisajnika, alebo sirup a tam je obsah 8% liehového extraktu stielky lišajníka islandského (Cetrariae islandicae) (pomer droga: extrakt = 1: 5), kedze to takto blbo udavaju a ja netusim kde je viac toho extraktu tak neviem co kupit. Co je teda silnejsie tie cukriky ci sirup?
Dakujem

gabi123

dobrý den RNG, prosim ta je tento doplnok rovnako ucinny ako tekute kvapky na oci s rozpustným L-Carnosinom? dopredu dakujem za tvoju odpoved
-odkaz odstránený-

redka

zacala som pred mesiacom cvicit... a priberam - to jep roces adaptacie... citam, ze cvicenim vznikaju mikrotrhliny v svaloch a tie sa musia hojit.. je tam nejaky zapalovy proces a blabla... co moze pomoct lepsej regeneracii svalov a zmiernit tieto zapalove procesy?

RNG

Bezne lokalne anestetikum je krem, spray a lebo gel s obsahom napr lidocainu, od 3 do vyse 10%. Pozri cez google.com
Najdes tam plno zdrojov.
Najsilnejsi som nasiel napochytro pod menom Anesten
anestencream.com

RNG

Menna, vsetky panenske oleje nepodporuju cukrovky, najma kokosovy.

Zapal zaludka je sposobeny mikrobami a obvkle sa jedna o bezne mikroby, co by mala znicit normalna koncentracia zaludocnych kyselin. Tj ked mas zapal zaludka, velmi pravdepodobne nemas dost kyselin.
Mikroby v zaludku potllaci kopa roznych antmikrobialnych doplnkov, ako najma citricidal, oreganovy olej koloidna strieborna voda, monolaurin atd.

RNG

Elle, oreganovy olej sice moze potlacit nejake bakterie, ale ja ho radim najma na kvasne kutury a plesne. Na bakteroe odporucam najma citricidal

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk