Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

Jozefe

Je potrebné brať popri velkých dávkach protizápalových enzýmov(bromelain serrapeptaza)ešte niečo?Môže potom pomôcť napr. pancreatin a lipáza nalačno proti celulitíde?

RNG

Az si si vsimol, zriedkavo sa vobec zmienujem ak zmesiach mineralov a vitaminov, lebo do jecdnej tabletky sa toho zmesti zalostne malo a okrem toho sa casto jeden z druhym vzajomne potlacaju pri absorbcii. Preto mnohe odporucam brat osobitne a to v ovela vacsich mnozstvach, nez najdes v tych tabletkach "obsahujucich vsetko"

PF2014

Inak mne sa nejako vitamíny veľmi neosvedčili, bral som už všelijaké zmesi, ale nejako mi nebolo lepšie, neviem, či vitamíny majú až tak výrazný efekt. Teraz beriem tiež jeden multivitamín, je tam dosť veľa B-čka, ale že by som sa inak cítil, lepšie, to veľmi nie. Síce neberiem to asi vo veľmi dobrej forme, sú to skoro všetko oxidy, sírany, ťažko zohnať komplexný multivitamín v nejakej forme ako cheláty, citráty, glukonáty, ale ak sa zo zle vstrebáva, tak to nemusím ani brať, vyhodené peniaze.

RNG

Perla, jedina znacne ucinna latka v citricidale su quaternialne zluceniny. Ked ich obsahuje, tak to musi pracovat. Zialbohu co sa tyka quaternialnycy zlucenin, v tom sa robilo a mozno dosial robi hromady podvodov, kde sa snazia aj pod povodnym menom citricidal(na oklamanie zakaznika) predat len vytazok z grapefruitovych semien, co sice obsahuje antimikrobialne polyfenoly, ale nie ovela ucinnejsie quaternialne zluceniny.

RNG

Elementarne zelezo je absolutne neabsorbovatelne, ked ti napisu napr ze doplnok obsahuje 25 gramov elementarneho zeleza, to neznamena ze naozaj obsahuje ciste zelezo, ale jeho zluceninu, v ktorej je to uvedene mnozstvo zeleza.
Ked niekto hovori, ze ma tak dobre travenie, ze stravi aj klince, to je len obrazne povedane, nie skutocnost

RNG

Lenka , sprs sa v odchlorovanej vode a nepouzivaj mydla ani sampony. Po sprche sa natri napr kokosovym olejom na mokre telo

perla1

Dakujem Rng uz tomu rozumiem, len ma este 1 vec zaujima ci nemoze byt rozdiel v ucinnosti Citricidalu, ked je v tekutej forme a ked je ako tabletka. Mame doma oboje, ale zda sa nam ze tekuty zabere a ked si dame tabletku tak nie alebo menej,ci sa nemoze stat ze ked pri vyrobe robia tabletky a stlacaju to a asi aj tepelne upravuju ci sa nenarusi ucinnost, moze sa to stat? Dakujem

PF2014

Ešte by som sa ťa rád spýtal, čo si myslíš o forme železa, keď je prípravok vo forme elementárneho železa? Ako je využiteľné?Je to dobrá forma?

Lenka Matusako

Ahoj RNG,
posledny mesiac ma velmi svrbí cele telo, hlava, usi, ruky , nohy, brucho, tvar proste vsetko.Vzdy rano po sprche a pocas dna menej a najviac v noci.Prosim porad mi co mam robit ku doktorom nechcem ist dakujem krasne.

Lenka Matusako

Ahoj RNG,
posledny mesiac ma velmi svrbí cele telo, hlava, usi, ruky , nohy, brucho, tvar proste vsetko.Vzdy rano po sprche a pocas dna menej a najviac v noci.Prosim porad mi co mam robit ku doktorom nechcem ist dakujem krasne.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk