Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Perla, dospela davka je 35 kvapiek toho ucinneho citricidalu. Na 17 kg treba (17:70) x 35 kvapiek = 8-9 kvspiek. A to musis rozdelit podla moznosti na co najviac davok pocas dna. Napr 4 x 2 kvapky?

RNG

Saluinka, ja radim najma entericky pokryte kapsule oregano oil, ako ma firma NOW. Tam je v davke 3 x 2 kapsule dostatok ucinnycy obrannych latok(carvacrol) na potlacenie plesni, kandid a podobne.Tiez odhlienenie v celom tele, vcitane pluc, priedusiek a hornych dychacich ciest. Produkty NOW predava hromada distributorov a vyrobcov, asi najlacnejsie ich dostanes z firmy iherb.com.

Jozefe

RNG plánujem užívat bromelain a serrapeptazu nalačno..mozem to kombinovat naraz jednu aj druhu napr 3x denne?..od doctors best serrapeptase 120000 abromelain je 3000 GDU(500mg)..nemože to potom nejak odburavat aj bielkoviny zo svalov?Chcem síce potlačit zápal ale nechcem nejak schudnút..dík

Jozefe

RNG plánujem užívat bromelain a serrapeptazu nalačno..mozem to kombinovat naraz jednu aj druhu napr 3x denne?..od doctors best serrapeptase 120000 abromelain je 3000 GDU(500mg)..nemože to potom nejak odburavat aj bielkoviny zo svalov?Chcem síce potlačit zápal ale nechcem nejak schudnút..dík

perla1

Ahoj, rng mam Citricidal tekuty aj tabletky, ked pouzijem tekuty tak sa mi zda ze ucinkuje super, pri prechladnuti a chorobach ALE objednala som tabletky a to sa mi zda ze nema taky ucinok. Je mozne aby sa tabletovanym, vyrobou nejak znizil ucinok citricidalu, ked to stlacaju a vytvaraju tabletky,je to mozne?
A pri detoch doporucujes ako kvapkat, deti maju 17 kg. Pit po duskoch mi to nebudu,maskujem to v dzusoch, kolko kvapiek mozem dat naraz aku davku a kolko krat za den.
Dakujem

oriesok.dn

RNG: a toto je ono, tieto produkty by som mala užívať, a ako dlho? Ďakujem veľmi pekne!!!

Výber produktov na protokol Dr. Berksona

Objednať z iherb.com:
Dávkovanie (rozložené na 20 dní):
Doctors Best, Best Alpha-Lipoic Acid 300, 300 mg, 60 Veggie Caps (2 x 1 kapsula medzi jedlom)
Now Foods, Silymarin, Milk Thistle Extract, 150 mg, 120 Vcaps (3 x 2 kapsule medzi jedlom)
Healthy Origins, Seleno Excell, 200 mcg, 180 Capsules (2 x 1 tableta medzi jedlom)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk