Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

oriesok.dn

RNG, brala som Alventu 75mg 3x za deň zhruba tak pol roka asi, predtým asi 2 mesiace nic, celkovo sa ale liečim na depresie už 13 rokov a brala som už mnohé iné AD aj benzodiazepíny. Ale teda posledný polrok som užívala čisto len Alventu. A dá sa to nejako zistiť, alebo teda ako budem vedieť či som už úplne čistá, aby to nemalo nejaký negatívny vplyv na plod?

RNG

Zelovoc, OK, urob si zmes jemny praskovy cukor 1.5 lyzice kopcom, kokosovy olej 1 lyzica, a pridaj do toho 10 kvapiek citricidalu. Dobre pomiesaj a davaj si na miesta ran a infekcii.
Inac by si mal brat tak ako radim vsetkym bezne doplnky ako selen jod zinok vitaminy C E D-3 K-2 a samozrejme mikrovlakniny a probiotika. To vsetko prispieva k zvyseniu imunity.

RNG

Oriesok, moze to byt tyzden, ale moze to byt aj niekolko mesiacov. Zalezi od druhy AD, od davky od dlzky brania atd, a naviac je to velmi individualne, lebo kazdy sa odmoruje inac.
Zrychlit odmorovanie sa da precistenim pecene-protokol dr Berksona, co sa zide kazdemu, tiez enzymatickym precistenim tela.

RNG

saluinka, ako na candidu albicans pozri cez google.sk pod mojim nickom a slovom candida.
Samoztny kokosovy olej nestaci

Zelovoc

RNG dakujem za koment, necakal som na teba, ale skusil som si nasadit liecbu aj sam (nevedel som ci sa ozves) pridam teda citricidal. Ak mi mozes rychlo pozriet ci je OK kura co som si nasadil tu: www.zdravie.sk

oriesok.dn

Dobrý deň, chcem sa spýtať, ako dlho od užitia poslednej tablety (antidepresívum) sa nachádza ešte v tele, jednoducho povedané, kedy budem úplne ,,100% čistá,,? Chceli by sme s manželom začať pracovať na bábätku. Ďakujem!!!

Saluinka

Ahoj RNG ... ako sa zbavím kandidy prosím ??? mám z nej hnusné podkožné akné cca rok a hnusné jazvy :( (môže ju zastaviť jedenie kokosoveho oleja) ?? Vopred dakujem

RNG

Citraty, fumaraty a maleaty su dobre formy mineralov, ale na zelezo osobne mam velmi dobre skusenosti s aminokyselinami, ak Bis Glycinat, co mas v roznych vyrobkoch pod menom Easy Iron.

RNG

Numbius, prptokol dr Berksona obsahuje
900 mg sylimarin
600 mg ALA(alfa lipoic acid)
400 mikrogramov selenu
Uvedene doplnky z firmy NOW su OK, samozrejme.

RNG

Kajulka, vsetky tie pridavky su neskodne, inac by neboli v potravinovych doplnkoch. Osobne sa snazim najst vyrobky s minimom eciek, lebo aj ked su neskodne, telo ich nepotrebuje.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk