Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

numbius

ahoj rng,
chcel by som sa s tebou poradit, uz davnejsie som pisal s tebou ohladom scervenanych mokvajucich, stipajucich plochach okolie tvar nos usta brada, ktore koncia supinkami, chrastickami, mam podozrenie ze vo svojich 27 rokoch sa vo mne prebudila seberoicka dermatida, to mi potvrdila kozna ked som bol pri nej, zial asi to bude pravda...
- otazka teda smeruje je mozne stravou dosiahnut to aby som si tvar nemusel mazat roznymi mastickami ?
- mam rad cesnak, cibulu a vraj su nevhodne pri tomto koznom ochoreni...
- uzivam oregano oil kapusule, aloe vera kapsule tiez kokos. olej a macu. su vhodne pri tomto ochoreni ? dakujem ti za rady

ritta12

Ahoj, takze mykoplazmy su tazko prenosne? Ale ved sa to prenasa kaslanim a kychanim,slinami, nie? A chamydie pneumonie su lahsie prenosne?
A daju sa tieto choroby preniest aj od cloveka co ma pravdepodobne mykoplazmy a ma reumu,mozno aj chlamydie ked kasle alebo kycha pri mne?
DAKUJEM

kajulka6

Dobre RNG, takze sebe dam 9 tabliet Citricidalu kazdu hodinu za den, ALE ako to mam nadavkovat u dietata 16 kg. Kedze 9 kvapiek je ekvivalent 2 tabliet mam mu dat rano a vecer po jednej tabletku( 1 tabletka´= 125 mg) alebo to mam rozpolit a urobit mu z toho 4 davky? Toto neviem.
A ci nie je problem to ze ten Citricidal je v tabletkach,ci sa nestraca ta sila ako je u tekuteho, a tie prisady ci su ok,rice protein fiber=filler,vegetable cellulose=binder,vegetable stearine-lubricant, guar gum, ethylcellulose, vegetable coating. Je tu nieco z prisad comu by si sa vyhol?
Dakujem Rng za rady

RNG

Katy, niecea je c poriadku, aj ked je to daleko od optima na kozu.
Ak nebudes na slnku vyse 2 hodin odporucam len obycajny kokosovy olej co ma filtracny faktor od 4 do 8, podla hrubky natrenia.
Trochu ziarenia koza potrebuje ale vela je samozrejme vela.... Ja osobne, najma ked som v tropoch sa zdrzujem najma v tieni, este aj tam dostanem dost slnecneho ziarenia na tvorbu vitaminov a sterilizaciu koze.
A ked musim byt na slnku, nosim saty, co maju dostatocny tieniaci faktor a na ruky si natieram moj krem s kyslicnikom zinocnatym, co podla mnozstva pridaneho kyslicnika zinocnateho moze mat tieniaci faktor od 10 do 60

RNG

Atra, moze to byt klb, ale moze to byt aj nerv. Na klb ber klbove doplnky a zober si vlnenu ponozku, odstrihni jej spicku a natiahni si ju na laket. Nos cely cas, aj v noci.Teplo zrychli regeneraciu.
Na nervy pomaha brat DHA, co potrebujes na regeneraciu nervoveho obalu=myelinu.
Mozu ti pomoct aj protizapalove, ako curcuminoidy a serrapaptaza, ja osobne pouzivam na klbove bolesti doplnok MSM ustne aj v roztoku alebo este lepsie silny DMSO.

katy350

RNG ktory krem odporucas na opalovanie v lete? viem ze ty si pripravujes doma sam kozmetiku ale existuje aj nejaka bezpecna ochrana ktoru je mozne kupit alebo objednat? tato tema tu este nebezala a my pouzivame uz roky obycajnu niveu s ochrannym faktorom 30. pochybujem ze bezne dostupne opalovacie kremy su vhodne a asi mi odporucis tu niveu vyhodit do kosa....

atra

Dobrý večer, všimla som si, že veľa ľudí sa na vás obracia s prosbami o radu, preto som sa rozhodla aj ja.Druhý mesiac ma bolí lakeť ľavej ruky, príznaky podobné "tenisovému" lakťu,ale odborne to nemám potvrdené.V podstate ani neviem k akému lekárovi s tým ísť, tak si to len natieram všelijakými gélmi a masťami, už som to mala aj zatejpované,ale nepomohlo.Bolí ma to čím ďalej viac, vyráža už aj do prstov.Nevedel by ste mi niečo účinné poradiť. Vopred ďakujem za akúkoľvek radu, všetko vyskúšam.

RNG

Rita 12, vsetko je infekcne, len niektore veci nie su lahkoprenosne, medzi ne patria aj mykoplazmy. Napriek vsetkemu rozne mykoplazmy nachadzaju prakticky u kazdeho v tele, cim starsi a slabsia imunita, tym ich je viac. R9zmnozuju sa extremne pomaly, takze sa to zda akoby clovek slabol a pribudali mu bolesti so starnutim.
Dam ti prilkad prepocotacvania napr na 20 kg vahy davka je (20:70) x dospela davka

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk