Otázky na RNG

RNG

Numbius, cibula cesnak a rozne koreniny nesposobuju exemy ani dermatitidy. prave naopak, mikroby co sa tam uchytia potlacaju. Ale povod tych lezii je zrejme vnutorny s velkou pravdepodobnostou, takze by som radil si precistit pecen, protokolom dr Berksona a cele telo enzymami a mikrovlakninami.. Zrejme sa nieco telo snazi vyhodit a nedari sa mu to cez normalne cesty ako moc a zlc v stolici.
Takze mu treba pomoct cistenim.
Zamorenie moze byt aj z inych dovodov, napr splodin roznych mikrobov a parazitov.

RNG

Zelovoc, stafylokokov je hromada, len jeden jediny zatial z nich je tazko liecitelny, lebo bezne atb nan nezaberaju. Ale z prirodnycy je viacero takych co nam zaberaju uspesne. Ja odporucam casto nan citricidal, tj chemicky zmeneny vytazok z grapefruitovych semienok, kde su chemicky zmenene polyfenoly na ovela ucinnejsie quaternialne zluceniny, ktorymi sa daju mnohe mikroby, najma bakterie ale aj ine, mnohe atb rezistentne znicit v pomerne nizkych koncentraciach takze je to velmi ucinny antimikrobialny potravinovy doplnok.

RNG

rita 12, mykoplaziem je hromada, nielen M.pneumoniae.
Samozrejme plucna je lahsie prenosna, lebo sa vie preniest kvapockovou infekciou v hlienoch. Vseobecne sa o mykoplazmach vie celkove velmi malo, kedze povacsine nesposobuju prudke nakazy ale velmi pomaly sa rozmnozujuce, dokonca tak pomaly a maskovane, ze ich casto telo vobec neregistruje.
Chlamidie pneumoniae maju vnutrobunecnu formu(RT) a po case sa bunka rozpadne a vtedy sa uvolnia prudko nakazlive elementarne telieska.
Je to do buducnosti pohroma pre cele ludstvo, lebo zatial ju liecit je dost slabo ucinne.

RNG

Kajulka musis mu to rozpolit alebo rozstvrtit. Preto je snad vhodnejsie davat roztok, lebo tie kapsule su navrhnute pre dospelych, nie pre male deti.

numbius

ahoj rng,
chcel by som sa s tebou poradit, uz davnejsie som pisal s tebou ohladom scervenanych mokvajucich, stipajucich plochach okolie tvar nos usta brada, ktore koncia supinkami, chrastickami, mam podozrenie ze vo svojich 27 rokoch sa vo mne prebudila seberoicka dermatida, to mi potvrdila kozna ked som bol pri nej, zial asi to bude pravda...
- otazka teda smeruje je mozne stravou dosiahnut to aby som si tvar nemusel mazat roznymi mastickami ?
- mam rad cesnak, cibulu a vraj su nevhodne pri tomto koznom ochoreni...
- uzivam oregano oil kapusule, aloe vera kapsule tiez kokos. olej a macu. su vhodne pri tomto ochoreni ? dakujem ti za rady

ritta12

Ahoj, takze mykoplazmy su tazko prenosne? Ale ved sa to prenasa kaslanim a kychanim,slinami, nie? A chamydie pneumonie su lahsie prenosne?
A daju sa tieto choroby preniest aj od cloveka co ma pravdepodobne mykoplazmy a ma reumu,mozno aj chlamydie ked kasle alebo kycha pri mne?
DAKUJEM

kajulka6

Dobre RNG, takze sebe dam 9 tabliet Citricidalu kazdu hodinu za den, ALE ako to mam nadavkovat u dietata 16 kg. Kedze 9 kvapiek je ekvivalent 2 tabliet mam mu dat rano a vecer po jednej tabletku( 1 tabletka´= 125 mg) alebo to mam rozpolit a urobit mu z toho 4 davky? Toto neviem.
A ci nie je problem to ze ten Citricidal je v tabletkach,ci sa nestraca ta sila ako je u tekuteho, a tie prisady ci su ok,rice protein fiber=filler,vegetable cellulose=binder,vegetable stearine-lubricant, guar gum, ethylcellulose, vegetable coating. Je tu nieco z prisad comu by si sa vyhol?
Dakujem Rng za rady

RNG

Katy, niecea je c poriadku, aj ked je to daleko od optima na kozu.
Ak nebudes na slnku vyse 2 hodin odporucam len obycajny kokosovy olej co ma filtracny faktor od 4 do 8, podla hrubky natrenia.
Trochu ziarenia koza potrebuje ale vela je samozrejme vela.... Ja osobne, najma ked som v tropoch sa zdrzujem najma v tieni, este aj tam dostanem dost slnecneho ziarenia na tvorbu vitaminov a sterilizaciu koze.
A ked musim byt na slnku, nosim saty, co maju dostatocny tieniaci faktor a na ruky si natieram moj krem s kyslicnikom zinocnatym, co podla mnozstva pridaneho kyslicnika zinocnateho moze mat tieniaci faktor od 10 do 60

RNG

Atra, moze to byt klb, ale moze to byt aj nerv. Na klb ber klbove doplnky a zober si vlnenu ponozku, odstrihni jej spicku a natiahni si ju na laket. Nos cely cas, aj v noci.Teplo zrychli regeneraciu.
Na nervy pomaha brat DHA, co potrebujes na regeneraciu nervoveho obalu=myelinu.
Mozu ti pomoct aj protizapalove, ako curcuminoidy a serrapaptaza, ja osobne pouzivam na klbove bolesti doplnok MSM ustne aj v roztoku alebo este lepsie silny DMSO.