Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

ritta12

Ahoj Rng, ak sa mozem spytat ako prepocitavas dospele davkovanie na detske,ked uvadzas davky lieciva na dospeleho a jeho vahu ako to prepocitam na detsku.
A este sa opytam na REUMU, hovori sa ze ju sposobuju hlavne mykoplazmy a ze pomaha ATB minocyklin? Ale mam tetu co ma 10 rokov reumu,nikto jej nebral nikdy krv na chlamydie a mykoplazmy, ale co sa bojim ci je infekcna ci tie mykoplazmy moze preniest aj na inych,ked to ma 10 rokov v tele.
A ako chranit deti v skolke,moze sa to aj medzi malymi detmi prenasat,pretoze sa hovori hlavne o dospelych ze maju mykoplazmy a chlamydie a este som nepocula o detoch,u nich by to polozilo imunitu ked sa jedna o tak zakerne bakterie.
Dakujem za radu

kajulka6

RNG dakujem za vysvetlenie,ale prosim ta este porad ako uzivat Citricidal tabletky. Kedze tekuty nie vsetci znesu, tak ako by si navrhol schemu ako brat tabletky. Kedze si uviedol ze 9 tabliet je ekvivalent 35 kvapiek, tak ako rozdelit tablety aby to bolo ucinne a hlavne NEznicilo probiotika v crevach?

To iste ako to nadavkovat u deti, syn ma 16 kg, to znamena ze moze 8 kvapiek Citricidalu= 2 tabletky Citric. Mam dat synovi rano a vecer po 1 tabletke alebo mu rozpolit tu tabletku a radsej mu to rozdelit na 4 davky. Kedze v 1 tabletke je 125 mg tak mu dam 62 mg v jednej davke,je to malo ci? Dakujem

RNG

Jutsu, krem si mozes namiesat aj sama, domaca firma Hoogle predava pravy citricidal, hojiva pasta sa da pripravit z cukru a kokosaku, zober 1.5 lyzice kopcaom najjemnejsieho praskoveho cukru, lyzicu kokosoveho oleja a 10 kvapiek toho citrixcidalu. Dobre to premiesaj na pastu a nanasaj na miesta zapalov, hnisania a aj do ran
Inac citricidal moze pridat aj do samponov, do kremov a podobne.

Ja zijem v USA, tj priamo ti pomoct nemozem, len takto radami cez internet.

RNG

Gabi, dnes dostat aj enzymi entericky pokryte, co su vyslovene urcene na odmorovanie tela a tie sa rozpustaju az v crevach, tj neznicia sa znacne v zaludku kyselinami.

RNG

Ivka, cokolvek, co prekrvuje tam pomoze odmoreniu a regeneracii, od enzymov az po vytazky zo stiplavej papriky(kapsaicin)Teplo rozsiruje cievky, a dokonca zrychluje tok lymfy. Transdermalne/cez kozu sa telo vie vo vede odmorit ciastocne tiez, pripadne dostat do tela napr magnezium.
Na severe pouzivaju saunu=potenie na odmorovanie. Tiez dobry prostriedok.

Jutsu

Dobry den dakujem za radu. Nanestastie je syn v nemocnici a caka na rezanie abscesu. Viete mi krem a ten napoj pripravit? Samozrejme ze nie zadarmo. Dakujem chcel vy som natriet ostatne deti ktore este absces nemali... Dakujem

gabi123

dakujem RNG za tvoje cenne rady, este som sa chcela spytat, ze v oblasti krcnych lymfatických uzlín ma znamy hmatatelne hrce velkosti 22 mm, nebolo by dobre brat aj enzymy na lacny zaludok, dakujem za tvoju odpoved

Ivka 1

Na "svalovku" či už po cvičení,turistike alebo ak som to prehnala s prácou v záhrade bola aj mojim účinným prostriedkom len teplá voda. Už veľmi dávno používam krém Aloe Heat Lotion od firmy Forever. RNG možno ju poznáš a ak nie, odporúčam vyskúšať.

RNG

Redka, svalova horucka moze byt casto z vysokej koncentracie kyseliny mliecnej, co moze jemne popalit aj svalove vlakna a co treba v prvom rade odstranit pitim hodne vody, teplom, co zvysuje cirkulaciu, pripadne aj pouzitim DMSO, co tak isto rozpusti rozne prekazky v lymfatickych cestach a urychli zbavovanie sa zamorenej lymfy.
Ja mam osveceny teply kupel v termalnej vode po dlhsich turach v horach, kde ked v nom vydrzim hodinu(teplota 38 stupnov celzia). tak na druhy den mozem normalne chodit, inac by som bol tvrdy ako drevo.
Obzvlast pomaha v nom obsah chloridu horecnateho alebo siranu horecnatego(horka sol/Epsom salt)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk