Otázky na RNG

katy350

RNG ktory krem odporucas na opalovanie v lete? viem ze ty si pripravujes doma sam kozmetiku ale existuje aj nejaka bezpecna ochrana ktoru je mozne kupit alebo objednat? tato tema tu este nebezala a my pouzivame uz roky obycajnu niveu s ochrannym faktorom 30. pochybujem ze bezne dostupne opalovacie kremy su vhodne a asi mi odporucis tu niveu vyhodit do kosa....

atra

Dobrý večer, všimla som si, že veľa ľudí sa na vás obracia s prosbami o radu, preto som sa rozhodla aj ja.Druhý mesiac ma bolí lakeť ľavej ruky, príznaky podobné "tenisovému" lakťu,ale odborne to nemám potvrdené.V podstate ani neviem k akému lekárovi s tým ísť, tak si to len natieram všelijakými gélmi a masťami, už som to mala aj zatejpované,ale nepomohlo.Bolí ma to čím ďalej viac, vyráža už aj do prstov.Nevedel by ste mi niečo účinné poradiť. Vopred ďakujem za akúkoľvek radu, všetko vyskúšam.

RNG

Rita 12, vsetko je infekcne, len niektore veci nie su lahkoprenosne, medzi ne patria aj mykoplazmy. Napriek vsetkemu rozne mykoplazmy nachadzaju prakticky u kazdeho v tele, cim starsi a slabsia imunita, tym ich je viac. R9zmnozuju sa extremne pomaly, takze sa to zda akoby clovek slabol a pribudali mu bolesti so starnutim.
Dam ti prilkad prepocotacvania napr na 20 kg vahy davka je (20:70) x dospela davka

ritta12

Ahoj Rng, ak sa mozem spytat ako prepocitavas dospele davkovanie na detske,ked uvadzas davky lieciva na dospeleho a jeho vahu ako to prepocitam na detsku.
A este sa opytam na REUMU, hovori sa ze ju sposobuju hlavne mykoplazmy a ze pomaha ATB minocyklin? Ale mam tetu co ma 10 rokov reumu,nikto jej nebral nikdy krv na chlamydie a mykoplazmy, ale co sa bojim ci je infekcna ci tie mykoplazmy moze preniest aj na inych,ked to ma 10 rokov v tele.
A ako chranit deti v skolke,moze sa to aj medzi malymi detmi prenasat,pretoze sa hovori hlavne o dospelych ze maju mykoplazmy a chlamydie a este som nepocula o detoch,u nich by to polozilo imunitu ked sa jedna o tak zakerne bakterie.
Dakujem za radu

kajulka6

RNG dakujem za vysvetlenie,ale prosim ta este porad ako uzivat Citricidal tabletky. Kedze tekuty nie vsetci znesu, tak ako by si navrhol schemu ako brat tabletky. Kedze si uviedol ze 9 tabliet je ekvivalent 35 kvapiek, tak ako rozdelit tablety aby to bolo ucinne a hlavne NEznicilo probiotika v crevach?

To iste ako to nadavkovat u deti, syn ma 16 kg, to znamena ze moze 8 kvapiek Citricidalu= 2 tabletky Citric. Mam dat synovi rano a vecer po 1 tabletke alebo mu rozpolit tu tabletku a radsej mu to rozdelit na 4 davky. Kedze v 1 tabletke je 125 mg tak mu dam 62 mg v jednej davke,je to malo ci? Dakujem

RNG

Jutsu, krem si mozes namiesat aj sama, domaca firma Hoogle predava pravy citricidal, hojiva pasta sa da pripravit z cukru a kokosaku, zober 1.5 lyzice kopcaom najjemnejsieho praskoveho cukru, lyzicu kokosoveho oleja a 10 kvapiek toho citrixcidalu. Dobre to premiesaj na pastu a nanasaj na miesta zapalov, hnisania a aj do ran
Inac citricidal moze pridat aj do samponov, do kremov a podobne.

Ja zijem v USA, tj priamo ti pomoct nemozem, len takto radami cez internet.

RNG

Gabi, dnes dostat aj enzymi entericky pokryte, co su vyslovene urcene na odmorovanie tela a tie sa rozpustaju az v crevach, tj neznicia sa znacne v zaludku kyselinami.

RNG

Ivka, cokolvek, co prekrvuje tam pomoze odmoreniu a regeneracii, od enzymov az po vytazky zo stiplavej papriky(kapsaicin)Teplo rozsiruje cievky, a dokonca zrychluje tok lymfy. Transdermalne/cez kozu sa telo vie vo vede odmorit ciastocne tiez, pripadne dostat do tela napr magnezium.
Na severe pouzivaju saunu=potenie na odmorovanie. Tiez dobry prostriedok.

Jutsu

Dobry den dakujem za radu. Nanestastie je syn v nemocnici a caka na rezanie abscesu. Viete mi krem a ten napoj pripravit? Samozrejme ze nie zadarmo. Dakujem chcel vy som natriet ostatne deti ktore este absces nemali... Dakujem