Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Na tvorbu cervenych krviniek nestaci len zelezo, ale treba aj med(Cu), a vitaminy B-6 B-9 a najma B-12. Aj zelezo vo forme maltoferu je slabo absorbovatelne, pozri na doplnky vo forme proteinovych chelatov, ako napr bisglycinat zeleza, najdes ich pod menom Easy Iron.

RNG

anuska, negativne vytery na co ?
Nakaz su tisice a neviem, ktore mikroby sa snazili kultivovat. Aj tak niektore ani nevedia poriadne zistit A niektore zase trva mnoho mesiacov porazit, ako napr chlamidie pneumoniae a boreliozy, ktore znizuju imunitu celkove, takze sa ta moze naraz chytat plno mikrobov, co by inac zdrave telo vedelo hravo potlacit.

RNG

Kajulka, tak ber menej, aj to je lepsie ako nic a rozloz si to na co najviac davok.Mozno si na to po case preda len navyknes.

Saluinka

RNG .. mám otazočku :) :) beriem tabletky maltofer fol na anemiu a som čitala že dobrá na enémiu je melasa.. môžem uživať zaroven aj melasu aj maltofer alebo mam ostať pri užívaní maltofer alebo mam prejsť radšej na melasu ?? lebo mám pocit že ten maltofer vobec nezabera .. vopred dakujem

anushka

Dobry deň. Už skoro mesiac sa lečime s manželom. Vytery boli negativne. Popri tomu vysoke horucky,slabost,kasel,vykasliavanie z priedusiek a bolesti priedusiek. Uživame bezne vami odporucane doplnky plus kolostrum. Stale slabost pretrvava,po akomkolvek vykone sa opat zhorsuje stav. Sme mladi ľudia a nechapem,ze organizmus sa po tak dlhom case nevladze zregenerovat. Cim by sme mali este podporit? Dakujem

kajulka6

RNG tak ja ten Citricidal zle uzivam a nicim si mikrofloru. Ja to ale nemozem takto popijat ze nakvapem 35 kvapiek a cely den upijam, strasny horkac a pre male dieta to mi syn nevypije.
Ja to davam sebe aj synovi do mlieka, tak ako by si inak odporucil davkovanie tak mam radsej dat synovi 4,5 rocnemu 16kg dat 1 alebo 2 kvapky kazde 3 hodiny,niekolko x denne?Teda ako by si spravil davkovanie pre dospeleho a dieta ze mu kvapnem na lyzicku do mlieka. A co tablety Citricidal biochem, mam aj tie je to ten pravy Citricidal pisu ze 1 tabletka je ako 4 kvapky,to mam ako uzivat? Aj to dam rano a vecer zapit synovi,snad som mu neznicila mikrofloru. Dakujem RNG za odpoved

mamado

RNG, chcem sa Ti poďakovať.
Riadila som sa Tvojou radou a synovi 7 ročnému /intolerancia na laktozu/ som dva týždne nedávala lepok a červené fľaky po nohách začali miznúť.
Takže ďakujem veľmi pekne.
V máji ideme na kontrolu ku gastroenterologičke, tak mu dám vyšetriť aj lepok.
Prajem peknú veľkú noc.

RNG

Kajulka, zalezi to od toho, nakolko sa ti to rozriedi, kym to pride do criev. Ked je to rozriedene pod 200 ppm(200 mg na liter) tak to uz neznici drvivu vacsinu probiotik ale este stale rozne skodlive mikroby.
! kcapka citricidalu, toho silneho a ucinneho, obsahuje asi 20 mg citricidalu, tj do lita vody ti to da roztok 20 ppm, do deci vody ti to da roztok 200 ppm
8 kvapiek do deci vody je koncentracia 1600 ppm, co znici prakticky vsetky probiotika, aj ked sa to v zaludku rozriedi na polovicu, tj 800 ppm
8 kvapiek do 4 deci vody je koncentracia 400 ppm a ked asa toto rozriedi v zaludku na polovicu, tak je to este stale 200 ppm, tj ucinne na rozne skodlive mikroby ale neznizi to dobre.

Moj navod, 35 kvapiek do litra vody ti da roztok okolo 700 ppm, co po malickych glgoch sa v zaludku rozriedi na menej nez 1/3 a teda do criev sa dostane v koncentracii pod 200 ppm .

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk