Otázky na RNG

zita1961

Dobrý večer,mám otázočku, užívam lozartam a lozap-h na tlak už niekoľko rokov, ale teraz posledný rok mávam sucho v ústach a dosiaľ mi nezistili príčinu. chcem sa opýtať či by to mohlo spôsobovať.

RNG

Kajulka, tablety maju koncentrovany citricidal, tj vstupia do criev mozno s vyssiou koncentraciou, nez to znesu probiotika. Preto ich radim len vtedy, ked potrebujes vysoke koncentracie citricidalu v tele a pre tu horkost by ti nedalo tolko zobrat vo forme tekutych roztokov.
Ale to je len moj nazor, mozno to nie je problem, ked sa tablety v zaludku dobre rozpustia a zriedia na nizsie koncentracie citricidalu.
V kazdom pripade ti radim extra podporovat probiotika, tj na noc aspon 3 hodiny po citricidale ich ber s jablkom.

kajulka6

RNG a neopati sa viac uzivat tablety, ty skor odporucas tekuty Citricidal preco nie tablety,kvoli tabletovacim eckam alebo tym procesom mozu byt ucinky Citricidalu znizene? Tabletu zapijem a hotovo,ziadna horka chut, aj dieta s tym nema problem, len ako to nadavkovat aby to bolo ucinne a neznicilo probiotika v creve? Inak ta tabletka Citricidalu obsahuje 100 Tabliet v balení

1 tableta obsahuje 125 mg GSE /Citricidal asi 4 kvapky Citricidal tekuteho

Dalšie zložky: Rice protein fiber (filler)vegetable cellulose (binder)vegetalble stearine (lubricant),guar gum ,vegetable coating. Hypo-alergénne

Neoplatia sa tablety viac po prepocitani pomer cena a obsah ako tekuta forma, kde je serving size 3 drops, serving per container 300 a Citricidal je 100mg.
DAKUJEM

RNG

Na tvorbu cervenych krviniek nestaci len zelezo, ale treba aj med(Cu), a vitaminy B-6 B-9 a najma B-12. Aj zelezo vo forme maltoferu je slabo absorbovatelne, pozri na doplnky vo forme proteinovych chelatov, ako napr bisglycinat zeleza, najdes ich pod menom Easy Iron.

RNG

Na tvorbu cervenych krviniek nestaci len zelezo, ale treba aj med(Cu), a vitaminy B-6 B-9 a najma B-12. Aj zelezo vo forme maltoferu je slabo absorbovatelne, pozri na doplnky vo forme proteinovych chelatov, ako napr bisglycinat zeleza, najdes ich pod menom Easy Iron.

RNG

anuska, negativne vytery na co ?
Nakaz su tisice a neviem, ktore mikroby sa snazili kultivovat. Aj tak niektore ani nevedia poriadne zistit A niektore zase trva mnoho mesiacov porazit, ako napr chlamidie pneumoniae a boreliozy, ktore znizuju imunitu celkove, takze sa ta moze naraz chytat plno mikrobov, co by inac zdrave telo vedelo hravo potlacit.

RNG

Kajulka, tak ber menej, aj to je lepsie ako nic a rozloz si to na co najviac davok.Mozno si na to po case preda len navyknes.

Saluinka

RNG .. mám otazočku :) :) beriem tabletky maltofer fol na anemiu a som čitala že dobrá na enémiu je melasa.. môžem uživať zaroven aj melasu aj maltofer alebo mam ostať pri užívaní maltofer alebo mam prejsť radšej na melasu ?? lebo mám pocit že ten maltofer vobec nezabera .. vopred dakujem

anushka

Dobry deň. Už skoro mesiac sa lečime s manželom. Vytery boli negativne. Popri tomu vysoke horucky,slabost,kasel,vykasliavanie z priedusiek a bolesti priedusiek. Uživame bezne vami odporucane doplnky plus kolostrum. Stale slabost pretrvava,po akomkolvek vykone sa opat zhorsuje stav. Sme mladi ľudia a nechapem,ze organizmus sa po tak dlhom case nevladze zregenerovat. Cim by sme mali este podporit? Dakujem