Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

kajulka6

RNG a ked si dam naraz 8 kvapiek Citricidalu je to uz vela,pozabijam si tym probiotika v crevach? Ja si davam 3x denne po 8 kvapiek a synovi som davala 3x3 kvapky, 5rocnemu.

RNG

Fialove nie su krvny vyron, ale len nedostatok kyslika pre zrazeniny v cievach.
Krvny vyron je cierny= tmavocierny.
Cievky v tele praskaju lebo maju privela usadenin na sebe(krehke=hrube=tvrde) a pre stratu pruznosti.
Odporucasm kazdemu si cistit cievy lecitinom, pouzivat vitaminy D-3 a K-2 na prestahovanie kalcifikatov z makkych tkaniv do kosti, a takym co maju krehke cievne steny brat hodne vitaminu C, bioflavonoidov, vitaminu E a inych antioxidantov na spruznenie stien ciev proti praskaniu

RNG

Rita na tvorbu T-4 a T-3 hormonov je treba aj jod aj selen a zialbohu oboch mame v potrave primalo, najma ked chlor brom a fluor nas o jod velmi silne rabuje dnes. {Preto ich odporucam doplnit.

RNG

Lia 84, daj tam 8 kvapiek praveho citricidalu, tolko tam davam minimalne aj ja, niekedy az dvojnasobok.
Stara osvecena jodova tinktura bola 2% jodu a 2.5% KJ(jodid draselny) rozpustene v 50% alkohole.
Kyslocniok zinocnaty nebieli kozu, ale je biely a jod som tam pridal na to, aby som to zafarbil blizsie k telovej farbe. Naviac je to protiplesnovy a sterilizacny doplnok, a cast toho jodu sa vstreba aj do tele, ked ho mame zialbohu nedostatok.

RNG

Menna, zapaly zaludka sposobuju mikroby, co tam dostanes na surovych jedlach a rozmnozuju sa , ked nemas dost kyselin, co by ich maju potlacit. Pri nedostatku kyselin nie je ani dobre travenie a absorbcia zivin a casto sa mikroby/zapaly prenesu postupne aj do criev a znicia dobru probioticku floru. To vsetko vedie posrupne k stovkam roznych zdravotnych problemov.

eminka

Dobrý deň. Asi rok s menšími prestávkami užívam Serrapeptazu. Teraz som zistila, žemám fialové dva nehty na nohách. Ako krvný výron. A aj na jednom viečku,s odstupom času asi dvoch týždňov. Môže byť veľa tej Serrapeptaza? Alebo veľa C vitamínu?

ritta12

Ahoj, Rng da sa nahradit uzivanie Euthyroxu Kelpom? Alebo niecim inym? Kedze na Euthyroxe pisu ze aktívna zložka lieku Euthyrox, je syntetický hormón štítnej žľazy určený na liečbu ochorení a porúch štítnej žľazy. Má rovnaký účinok ako prirodzene sa vyskytujúce hormóny štítnej žľazy.
Ci to treba menit za nieco prirodne a ci by to fungovalo..dakujem

kajulka6

RNG a ked si dam naraz 8 kvapiek Citricidalu je to uz vela,pozabijam si tym probiotika v crevach? Ja si davam 3x denne po 8 kvapiek a synovi som davala 3x3 kvapky, 5rocnemu.

Mam doma Citricidal tablety aj roztok,myslela som ze ma to po prepocitani vyde rovnako,ale zda sa mi ze tekuty roztok vydrzi dlhsie.

Tie tablety obsahuju 125 mg Citricidalu, je ich 100 tabliet a ze vraj 1 tableta je ako 4 kvapky.

Na tekutom Citricidale je Serving size 3 drops, Servings per container 300, Amount per serving 100 mg. Podla prepocitania sa potom oplati viac kupovat tie Vegan Tablety nie, snad to dobre pocitam. Dakujem

Lia84

RNG, dakujem. A tu jodovu tinkturu mi namiesaju v lekarni? A v akom pomere prosim vas? Ja tam budem davat citricidal od biochem research, 4 kvapky na 200ml kremu, to nestaci?
Kdesi som na Vasom fore citala, ze jod je potrebny v opalovacom kreme kvoli tomu, aby oxid zinocnaty moc nebielil, takze bez neho bude moja koza velmi biela, ze? Dakujem

menma

Zdravim, mam zapal žaludka.. je dobre pit na zapal kurkumu z čiernim korenim??

tiež mam lieky ozzion ktore su na kyselinu ale bolievaju ma nohy po nich.. nemohol by som radšej potlačat kyselinu odkyslovanim z uhličitanom draselným? ?? bude to mat rovnaký efekt? je to bezpečne stale sa odkyslovat ??

čo je dobre na zapal žaludku?? nejaky čaj čo sa da kupit aj v obchode?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk