Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

mamado

RNG
nechápem tú otravu žalúdka, nakoľko kyseliny beriem s väčším jedlom. Väčšinou jedávam menšie dávky jedla a pijem až dve hodiny po jedle. Tak sa snažím aj s tými prír. produktami len aby som si pankreas vyliečila. Okrem tých čo som nižšie písala dávam si každý deň aj mikrovlákniny, probiotiká s jablkom na noc aspoň raz do týždňa, teraz po tej otrave žalúdka každý večer.

Môžem pokračovať s Curcuminom, Boswelinom, Triphalou ďalej?

Ďakujem moc.

RNG

Kajulka, naraz vyssia davka citricidalu moze niektore probiotika v crevach potlacit. preto odporucam pit alebo nizsie koncentracie/viac rozriedene, alebo postupne, nech sa to do criev nedostane v privelkej koncentracii.

RNG

1. mopzes samozrejme.
2. viacere latky sa zlucenim s HCl stanu vodorozpustne. Pozri napr na rozne aminokyseliny, ktore su inac nerozpustne vo vode, tj slabo absorbovatelne.
3.Berberinu odporucam pri crevnych a urinarnycy nakazach 2 x 1 gram, priblizne.
Pri cukrovke DM-2 1/2 az 1 gram denne.
4. Berberine je velmi neprijemne trpky a moze ti napadnut zuby(HCl) takze ho neodporucam pit v roztoku.

kajulka6

Dakujem za odpoved Rng a treba Citricidal pit po glgoch? Ja to robim tak ze nakvapkam synovi 5 rocnemu 4 kvapky do mlieka a dam mu to,tu horku chut to prerazi,keby to ma pit po chlgoch tazko by to vypil. Robim to teda zle, ked mu dam taku davku naraz ze 4 kvapky rano a 4 vecer nezabere to ako ked to pije po cely den? Dakujem

orol

Ahoj RNG
1)idem nasadit berberin HCL 400mg. Mozem ho brat spolocne s NAC, je to vhodne ?
2)co znamena to HCL pri berberine ?? (zeby vodorozpustna forma)?
3)davkovanie berberinu, kolko kapsul denne 1-3 ? (je mi jasne, ze musim pomaly! )
4) da sa uzivat berberin aj tak, ze vysypem z kapsule prasok do vody a pomaly, po glgoch pijem cely den? Je to takto ucinne? Do 1/2 l vody staci, ked vysypem prasok z 3-4 kapsul ? (Je 400mg)

RNG

Sorry, priamo mi to vyrobky maze takze to uvediem takto
-odkaz odstránený-

-odkaz odstránený-
Aleo si to vyhladaj v iherb pod colagen, kde prosukt firmy jarrow ma kolagen 2

RNG

Dos tazko sa nahradza nieco, kde nie je uvedene mnozstvo ucinnej latky, tj v tomto pripade collagenu 2. Ale rozne kolageny su v tele potrebne na rozne casti tela, telo si ich aj vyraba z roznych zivin, najma aminokyselin ako glycine, proline atd, podrob
nejsie o tom hovori napr
en.wikipedia.org

Takze mozes mat doplnky tychto polotovarov alebo zmes roznych bioavailable(biologicky ucinnych) kolagenov ako doplnky
Pozri na vyber napr z iherb,
-odkaz odstránený-
kde priama nahrada a asi o vela obsaznejsia na kolagren 2( tj polotovar na slachy a chrupavky) je tento
-odkaz odstránený-

Dendo111

Prosím ťa RNG, nevieš o nejakej dobrej rovnako spoľahlivej prírodnej náhrade tabletiek Versan + ? Respektíve, je treba hľadať za to náhradu? Ďakujem.

RNG

Mamado, popisujes otravu zaludka, ktora sice moze nastat z roznych mirobov zamorujucich jedla, ale casto byva pre nedostatok kyselin, kde kyseliny nielen podporia travenie A absorbciu, ale potlacia drvivu vacsinu mikrobov na jedlach. Aj zapaly zaludka, criev a dokonca pankreasu su casto z nedostatku zaludocnych kyselin.
Dnes je to az prilis caste, kedze zijeme v case viralnych infekcii, epidemickych hladin, co sposobuju tzv Crevne chripky, kde virusy znicia znacne vyrobu kyselin a enzymov.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk