Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

PF, skratky mi robia problemy, lebo mnohe skratky v USA znamenaju ine veci.
Na zistenie stavu kosti je denzometria, tj presvecovanie kosti a kalibracia hustoty kostnej masy. Je to sice dost nepresne, ale lepsie ako nic. Casto to ale neopovie na otazku krehkosti kosti, lebo aj ked mas dobru hustotu kosti, mozu sa ti lahko lamat.
Co je v krvi plati najma na ine procesy v tele, kde su vapnik a ine mineraly tiez potrebny.

PF2014

Ahoj RNG, dá sa podľa teba zistiť nejaké vážnejšie ochorenie kostí z hodnôt vápnika a fosfora v krvi, a ALP? Chcel by som si to dať spraviť, ale len tvoj názor, či môžu byť tie hodnoty nejako výraznejšie zmenené, ak by bolo niečo poškodené ohľadom kostí.

RNG

Numbius, dermat-itis nie je ziadna presna diagnoza, znamena to len zapal koze, a to moze byt z hromady roznych dovodov. Od vnutornych(alergie a zamorenia, napr aj z candidy albicans a inych toxiny vyrabajucich mikrobov) cez vonkajsie mikrobialne(bakterie, mykozy a viralne) az po paraziticke utoky.
Nuz a podla toho, co to sposobuje musis adresovat priciny, nie len dosledky=symptopmy/priznaky.

RNG

Inac nanosy na zuboch to nezmeni, len ich zlozenie, kde rozne skodlive mikroby, co sposobuju kazenie zubov su nahradene takymi, co ich ochranuju. A to ti zubar rozhodne nemoze posudit. To poznaz len po rokoch uzivasnie, ked budes mat menej kazov ako ini. A samozrejme prijemnejsi dych.

RNG

Vlado 69, nerozumiem, pre co by si mal kloktat s litrom roztoku citricidalu. Staci len glg. A ten roztok netreba chladiot mozes si ho nechat v kupelni ako dezinfekciu a "moutwash"

numbius

RNG: ohladom mojeho problemu co sme riesili 17.3.2015, tak nakoniec to bude asi dermatida tvare, lebo mam to v takom stadiu ze sa mi vytvaraju tenke chrastove (lupajuca pokozka) loziska v okoli ust, brady a obocia... ked si umyjem tvar a natriem kremami tak za par hodin na tych istych miestach sa objavia opat.

vlado69

ďakujem
a to mám naozaj kloktať liter GSE denne??
Áno, viem, že má byť roztok kvalitný, kúpil som kvalitný, nie ten čo píšeš ale kvalitný v zahraničí.

nejde o to, že orálne probiotiká "necítim", ale o to, že ich používam už cca 2 mesiace , skúsil som veľké dávky aj rôzne značky ale zubár si nevšimol absolútne žiadne zlepšenie, ani vyšetrenia povlaku nepriniesli žiadne lepšie výsledky.... takže účinok je veľmi diskutabilný... nie je lepšie používať ako mouthwash koloidné striebro a kašlať na dentálne probiotiká?

RNG

Ja roztok citricidalu a koloidne striebro nevypluvam, ale po case prehltnem. Roztok citricidalu, tj nie dnesne odfalsovane GSE, ale pravy citricidal profesional, co jasne hovcori ze obsahuje ames quaternialnycy zlucenin, ako napr najdes u firmy Hoogle, roztok z neho je 35 kvapiek na liter vody, co je zaroven koncentracia na vyplachy, kvapky do nosa oci aj usi a je to zaroven celodenna davka
Oralne/ustne probiotika necitis, ale ochranuju ti zuby aj ustnu dutinu.
Mlganie je 5 az 10 minut omalanie rastlinneho nenasyteneho oleja v ustach a potom vyplutie, lebo tento na seba naviaze rozne toxiny v ustach a tak ho treba vyplut.

vlado69

RNG, prosím ťa,
na tie baktérie v ústnej dutine(haemophilus parainfluenzae

Streptococcus agalactiae

Staphylococcus aureus)

som si objednal koloindé striebro a GSE.
Mám to piť alebo len kloktať?
a aký silný roztok mi odporúčaš piť/kloktať/mlgať??

doplnam probiotikami+oralnymi probiotikami(máš nejaké overené? skúsil som 4 značky ale ani jedna sa mi nezdá, že niečo robí..)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk