Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

neurol/alprazolam je derivat benzodiazepinu. Patri do kategorie utlmovacich navykovych liekov s hromadou moznych skodlivych ucinkov(podla mna kategoria" navykove oblbovaky")
Ked sa chces len ukludnit, moze ti stacit brat L-theanine, 2 x 400 mg a napr vytazok zo zt John's wort, s obsahom 3 mg hypericinu a 30 mg hyperforinu.
Ale kedze pouzivas alprazolam uz dlho, budes mat velke abstinencne problemy.

RNG

sykorka, pri dobrom traveni a absorbcii zriedka clovek potrebuje doplnky. Tie sa pouzivaju najma pri zdravotnyc problemoch a tiez na doplnenie toho, co v nasej strave systematicky chyba(selen jod, zinok , bor, vitaminy C E D-3 K-2, mikrovlakniny a probiotika)

RNG

Numbius , strava ma byt co najpestrejsia, a vyhybat sa treba len privela cukrom a znicenym rastlinnym olejom. Tj skoro vsetkym priemyselne pripravenym potravinam, co tieto obsahuju, zialbohu

axyna

Dobry vecer, uz dlhsiu dobu uzivam neurol. O neurole je vseobecne zname, ze je postupne navykovy a preto by som chcela zmenit tento liek. Existuje nieco podobne tomuto lieku co nie je navykove? Dakujem.

numbius

Takze na noc brat probiotika s jablkom ako to odporucas? Z coho by mala pozostavat strava? Mozem vajcia, olivy, grepy, slatinsky chlieb ?

RNG

Numbius, ked mas dost zaludocnych kyselin tak sa ti entericke kapsule oreganoveho oleja rozpustia az v crevach, kde uz spravidla nedrazdia.
Kysla kapusta obsahuje nahodne kvasne kultury aj ine mikroby, tj moze cloveka aj poskodit.
Zdroj probiotik su dnes laboratorne vybrate a vyslachtene tie najlepsie a najuzitocnejsie druhy, nie hocijaka nahodna spina.

numbius

Takze ako vyplavit skodliviny z tela co najskor? Vcera som jedol kyslu kapustu+cibula, dnes som si nastruhal cesnak do polievky, vela jablk som skonzumoval... Bojim sa brat kapsule oregano oil nakolko su drazdivejsieho charakteru...

RNG

Numbius, neumytu zeleniny, a pod tym, myslom velmi dokladne umytu, stojacu namoceny do vody aspon pol hodiny, je jest doslova samozrazdebne. Dnes dochadza z roznych krajin a nosi na sebe rozne mikroby, s krorymi nase telo este nedoslo do styku, tj nemoze mat na ne vybudovanu imunitu.
A to nehovorim este o parazitoch...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk